Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Jakie są wasze opinie o powiększaniu penisa?

Postautor: GeorgeD » 25 wrz 2017, o 00:07

Chciałbym poznać wasze opinie na temat powiększania penisa. Macie jakieś wypróbowane metody? Stosujecie jakiś kremów czy innych mazideł na skórę czy raczej unikacie, bo tak jak ja boicie się jakiś podrażnień, wysypki itp.? A może wolicie pompkę albo tabletki, a może jeszcze coś innego o czym nie słyszałem jakimś trafem? Podpowiedzcie mi co jest skuteczne, czego nie stosować lepiej bo może przynieść więcej szkody niż pożytku itp. Będę wdzięczny za pomoc, bo jak pewnie się domyślacie temat jest dla mnie dość drażliwy i przykry, i uwierzcie mi, że próbowałem się pogodzić ze swoim losem, no ale jednak jest to trudne dla faceta dlatego postanowiłem działać…
Awatar użytkownika
GeorgeD

Postautor: wirus » 25 wrz 2017, o 02:15

Ja stosowałem kiedyś jakiś specyfik dziwny do smarowania i nie polecam… Nie pamiętam niestety już nazwy, ale dziwnie pachniał, miał mazista konsystencję i był taki jakiś półprzeźroczysty, taki generalnei mało zachęcający, ale postanowiłem uzyc. Na początku było lekkie zaczerwenienie i mrowienie, wiec myslałe, że może tak ma być i to są właśnie efekty, że rośnie czy coś, hehe :P Niestety ostatecznie zamiast efketu porządnaego była wysypka, więc odradzam zdecydowanie, bo później trzeba było leczyć zamiast cieszyc się większym przyrodzeniem :P
wirus

Postautor: GeorgeD » 25 wrz 2017, o 02:47

No właśnie tego się obawiam jeśli chodzi o jakieś kremu i maści, chyba bardziej skłaniam się ku tabletkom, ale w sumie nie wiem czy one sa skuteczne?

Awatar użytkownika
GeorgeD

Postautor: szybki_atak » 25 wrz 2017, o 05:31

Wszystko w sumie zależy od tego jakie to tabletki. Ja osobiście polecam zajrzeć tutaj: http://penilarge.eu/sposoby-na-powiekszanie-penisa-efekty-i-opinie/ tam znajdziesz opinie o powiększaniu penisa na różne sposoby. Ja sam przez jakiś czas stosowałem krem i tabletki, a teraz tabletki i pompkę. Krem mnie nie uczulał ani nie było żadnych niepożądanych efektów, a za to te pożądane już owszem także wszystko zależy od jakości produktu.
szybki_atak

Postautor: GeorgeD » 25 wrz 2017, o 06:43

O, dziękuje ci bardzo za ten link, chętnie sobie poczytam więcej na ten temat ze sprawdzonego źródła. A ty próbowałeś produktów właśnie tej firmy czy jakiejś innej?
Awatar użytkownika
GeorgeD

Postautor: szybki_atak » 25 wrz 2017, o 08:29

dokładnie tej, do której link wrzuciłam i naprawdę szczerze ci polecam ich produkty, bo są moim zdaniem najlepsze na rynku. Próbowałem już wielu różnych i te są moim zdaniem najlepsze.
szybki_atak

Wróć do Męska loża

Forums Bottom