Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Kraków - gdzie kupię przewodnik po Wenecji

Postautor: BrunonJasiecki » 8 sty 2016, o 07:03

Witam. Planuję zabrać dziewczynę w ramach niespodzianki na weekendowy wypad do Wenecji (podróż tam to jej wielkie marzenie). Chcę się jej oświadczyć, także wszstko musi być IDEALNIE. Psucie atmosfery itd. w trakcie zwiedzania miasta otwieraniem nawigacji na telefonie zdecydowanie odpada, szczególnie, że na codzień się z nim nie rozstaję, co doprowadza ją do szału. Wolałbym jednak mieć jakieś „zabezpieczenie”, gdybyśmy się zgubili. Wiem, że na miejscu przewodniki są z reguły bardzo drogie. Znacie może jakieś miejsca, gdzie można je kupić w Polsce, przez internet lub w okolicy Krakowa? Znalazłem stronę: http://triptelnik.pl/pl/c/Przewodniki/89, może ktoś tam robił zakupy i mógłby się wypowiedzieć, czy warto (chodzi mi o terminowość realizacji zamówień)? Nie zostało mi wiele czasu. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: DroN1994 » 8 sty 2016, o 08:07

Wenecja, loool, stary, to żeś pocisnął z tymi planami zaręczynowymi :P Ja swojej się oświadczyłem w samochodzie, haha
Awatar użytkownika
DroN1994

Postautor: ReginaSikorska » 8 sty 2016, o 09:33

Rany, żeby mój się mi tak oświadczył, to umarłabym szczęśliwa :D ale on w ogóle romantyczny nie jest, jakby mnie zaskoczył podczas zmywania podłogi w łazience, to bym się nie zdziwiła…
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Postautor: sopranistka01 » 8 sty 2016, o 11:04

Ja kupowałam siostrze na Tripletniku książkę na urodziny. Przyszła na czas, więc nie miałam zastrzeżeń. Zazwyczaj się boję, bo już np. w przypadku Empiku miałam tak kilka razy, że książki przyszły z lekko podniszczoną okładką. Ci z http://triptelnik.pl/ dobrze zabezpieczyli paczkę i nie było uszczerbków żadnych. Swoją drogą powodzenia, widać, że Ci zależy, więc mam nadzieję, ze się zgodzi ;)
Awatar użytkownika
sopranistka01

Postautor: BrunonJasiecki » 8 sty 2016, o 11:40

Przesądnie nie dziękuję za życzenia przyjęcia zaręczyn, dziękuję za to za opinię o sklepie. Zamówiłem przewodnik, teraz tylko tak odebrać, by dziewczyna nie zobaczyła, że coś przyszło, bo jeszcze niespodzianka się nie uda… Ranga wydarzenia jest duża, trzymajcie kciuki ;)
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: DroN1994 » 8 sty 2016, o 13:14

Z kurierem da się przecież dogadać, do mnie zawsze dzwoni najpierw :P chyba, że mieszkacie już razem i podałeś podczas zamówienia numer kontaktowy do waszego domu/mieszkania, to lepiej, by ona nie odebrała.
Awatar użytkownika
DroN1994

Wróć do Edukacja kluczem do wiedzy

Forums Bottom