Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Szukam dobrego korepetytora w Poznaniu

Postautor: GeorgeD » 25 lip 2016, o 04:12

Dzień dobry, mój syn uczy się w liceum i nie do końca radzi sobie z językiem angielskim. Postanowiłem pomóc mu jak najszybciej, dlatego szukam dobrego korepetytora w Poznaniu, który pomoże mojej latorośli nie tylko poprawić oceny w szkole, ale także płynniej i swobodniej mówić, bo wiadomo, że obecnie języki obce to podstawa.
Awatar użytkownika
GeorgeD

Postautor: zegarowa » 25 lip 2016, o 06:19

Dzień dobry, kilka lat temu też szukałam korepetycji z angielskiego dla mojego syna. Świetnego korepetytora znalazłam w firmie Albion. Miał dużo cierpliwości i dokładnie tłumaczył wszystko mojemu synowi, przez co ten nie tylko poprawił oceny, ale nawet polubił naukę tego języka i teraz jestem pod wrażeniem jego płynnej mowy i fantastycznego akcentu!
zegarowa

Postautor: utylitarna » 25 lip 2016, o 07:48

Witam, ja korepetytora będę szukać dopiero w przyszłym roku, kiedy moja córka zacznie naukę w szkole, ale już teraz się orientowałam i powiem Państwu, że jeśli chodzi o poziom korepetycji z języka angielskiego w Poznaniu, to wielu korepetytorów ma wysokie kwalifikacje i atrakcyjne ceny. Polecam poszukać w Internecie i zwrócić uwagę na opinie wystawiane przez użytkowników.
utylitarna

Wróć do Edukacja kluczem do wiedzy

Forums Bottom