Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Jak wygląda cennik biura rachunkowego we Wrocławiu?

Postautor: Exenna » 17 mar 2017, o 01:43

Witajcie, szukam dobrego biura rachunkowego we Wrocławiu, ale też w miarę taniego. Orientujecie się jak wyglądają ceny za tego typu usługi?
Exenna

Postautor: BrunonJasiecki » 17 mar 2017, o 03:37

Witaj! Jeżeli chodzi o biura rachunkowe we Wrocławiu cennik każdego z nich z pewnością możesz znaleźć na stronie, ceny są różnorodne. Za prowadzenie księgi rachunkowej zapłacisz około 500 zł a księgi przychodów i rozchodów w granicach 200 zł.
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: Andriju » 17 mar 2017, o 04:46

Cześć, ja korzystam z usług bardzo dobrego i moim zdaniem taniego biura rachunkowego we Wrocławiu cennik za ich usługi jest dostępny na ich stronie internetowej: http://www.biurorewident.pl/cennik/, gdzie dokładnie też opisali swój zakres usług. Ogólnie ceny są orientacyjne, bo każde zlecenie rozpatrują indywidualnie. Wszystko też zależy od tego czy jest to jednorazowa usługa czy współpraca na stałe.
Andriju

Postautor: Exenna » 17 mar 2017, o 06:26

Dziękuje Wam za podpowiedzi. Możesz mi powiedzieć dokładnie jaki zakres usług oferuje to biuro, które polecasz?
Exenna

Postautor: Andriju » 17 mar 2017, o 08:26

Oferują ogólne usługi księgowe czyli prowadzenie ksiąg rachunkowych, księgi przychodów i rozchodów oraz zajmują się deklaracjami podatkowymi – ja mam taki pakiet usług u nich. Poza tym wiem, że prowadzą też usługi kadrowo-płacowe.
Andriju

Postautor: winnyOcet123 » 17 mar 2017, o 10:19

Witajcie! To biuro o którym rozmawiacie prowadzi też doradztwo podatkowe. Zajmuje się też analizami ekonomiczno – finansowymi no i to z czego ja skorzystałem czyli kompleksowo udziela pomocy przy zakładniu własnej firmy.
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Wróć do Pomiędzy nami turystami

Forums Bottom