Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Cena trenera osobistego w Krakowie.

Postautor: BrunonJasiecki » 23 kwie 2017, o 20:55

hej, orientujecie się może jakie są ceny trenera osobistego w Krakowie?? Czy to jest opłacalna inwestycja? Walczę z nadwagą i szukam nowych sposobów, mam problem z organizowaniem ćwiczeń na własną rękę, mogę paść z przemęczenia i waga stoi… A wiadomo, że zmęczony organizm chce więcej jeść.;)
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: winnyOcet123 » 23 kwie 2017, o 23:51

Myślę, że trener to dobry pomysł, pomoże Ci zachować kontrolę. Poza tym teraz są bardzo nowoczesne i wygodne sposoby na pozbywanie się kilogramów i wzmacnianie mięśni… Cennik najlepiej sprawdzić sobie u źródła, w studiu. Na przykład tutaj http://www.studiosynergy.pl/cennik/ masz bardzo atrakcyjne ceny trenera osobistego w Krakowie, jak na tę jakość i EMS jest naprawdę nieźle.
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Postautor: Exenna » 24 kwie 2017, o 02:40

No właśnie nie chodzi o to, by padać z przemęczenia, musisz to sobie jakoś w miarę rozsądnie dawkować.;) A wiem co mówię. Ale udało mi się zrzucić 15 kilo i powiem ci, że każdy wysiłek jest warty efektu… Ceny też wcale nie są takie wysokie, tym bardziej, że trener pomoże Ci zostać przy zdrowych zmysłach.:D
Exenna

Postautor: DroN1994 » 24 kwie 2017, o 05:15

Na pewno Studio Synergy Kraków Ci pomoże. Zależy od pakietu, na jaki się zdecydujesz. Elektrostymulacja jest na pewno najbardziej efektywna, także z punktu widzenia sportowca. Jest znacznie szybciej i lepiej, a nie przeciążasz organizmu. Jeśli kontroluje Cię doświadczony trener wszystko powinno być jak najbardziej w porządku.
Awatar użytkownika
DroN1994

Postautor: BrunonJasiecki » 24 kwie 2017, o 05:46

Dziękuję wam bardzo za komentarze. Przejrzałem stronkę i myślę, że może mi się powieść… Ja chcę zrzucić jakieś 23 kilo i wiem, że to będzie ciężka droga, ale wierzę, że się uda. Elektrostymulacja na pewno wygląda ciekawie, daje jakąś nadzieję… Ile kalorii można spalić, nie spodziewałem się…
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: Exenna » 24 kwie 2017, o 06:57

Najważniejszą sprawą zawsze jest motywacja i ta nadzieja.:) Sama w domu nie mogłam się tak skoncentrować jak w studiu. Powinno być dobrze, trzymam za Ciebie kciuki. Na pewno uda się zrzucić nadmiary i wrócić do świetnej kondycji!
Exenna

Wróć do Zajęcia w czasie wolnym

Forums Bottom