Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Gdzie kupowaliście Rejs szuflady?

Postautor: DroN1994 » 14 gru 2017, o 19:58

Chciałbym żeby to była sensowna cena. Faktem jest ze potrzebuje zaledwie kilka sztuk wiec hurtownia odpada. Gdzie kupowaliście Rejs szuflady?
Awatar użytkownika
DroN1994

Postautor: setny99 » 14 gru 2017, o 21:19

Cenowo w internecie łatwiej porownac wiec ja bym się nastawial na internetowe sklepy. Zreszta to szuflady dobrej jakości wiadomo ze jak cos jest użytkowane latami to ma się prawo zepsucpopsuc itd. Wiec zawsze trzeba zadbac o to żeby nie niszczyc tego.
Awatar użytkownika
setny99

Postautor: szybki_atak » 14 gru 2017, o 23:45

Kiedys moja siostra remont robila i stwierdzila ze tyle to wszystko kosztuje. Ale nigdy nie zaszla w glowe ze to przecież jej domownicy tak niszczasprzet i meble.. No ale jak się nie dba to się nie ma. Ja mam tzw. befirmowe szuflady wiec nie powiem. :P
szybki_atak

Postautor: procent » 15 gru 2017, o 01:29

Zerknij może tu gdzie ja https://www.ksieciunio.pl/Uni-REJS-c109 to sklep internetowy z akcesoriami meblowymi typu zawiasy uchwyty meblowe nóżki meblowe no ale tez maja sporo szuflad. Maja rozne marki Rejs , Peka, Blum…. Wiec sobie możesz przejrzeć. No i sa Rejs szuflady tylko zawsze dokładnie sprawdz wymiar. Bo ja już raz tak placilem za wlasnaglupotem....
procent

Postautor: zegarowa » 15 gru 2017, o 02:16

Co to jest glupotem? Czasami jak czytam tu wypowiedzi to receopadadaja.
zegarowa

Postautor: procent » 15 gru 2017, o 02:27

Nie wiem po co burza o nic:P A sklep generalnie spoko brałem uchwyty chromowane do mnie do biura i cenowo nie było jakos tragedii. Maja tez oświetlenie led meblowe wiec można sobie poszaleć. I się pobawić swiatlem.
procent

Postautor: addriola » 15 gru 2017, o 03:13

Dom to miejsce w którym lubimy bardzo spedzac czas. I nie wyobrazm sobie tego aby mieć ladnie zadbane meble. Po prostu to co się ma to się powinno szanować a nie inaczej. Ale chromowane uchwyty meblowe tez mi się podobają taka prosta elegacja : ) nic wielkiego a jednak robi nieraz duże wrazenie.
addriola

Postautor: procent » 15 gru 2017, o 05:32

Oczywiste jest ze nie wszędzie każdy uchwyt meblowy chromowany czy nie będzie pasowal. Kwestia zwyczajnie dopasowania całości. Dla mnie liczy się ostateczny efekt i dlatego wole te pare złotych dolozyc niż potem sobie pluc w brode ze cos wygląda tandentnie mega albo nijak wygląda.
procent

Postautor: winnyOcet123 » 15 gru 2017, o 07:59

To jest najgorsze jak ludzie biora się za remont a nie wiedza nawet czego chcą. Tak jak moja zona. Dzieki której zawsze wydajemy parestow więcej bo ona nagle zmienia zdanie…. A uchwytów meblowych to nawet chętnie pozbyłbym się mam. Bo mam trochę odpadów w garażu. Dobrych ale używanych już.
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Wróć do Remonty, wnętrza, ogrody

Forums Bottom