Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Pora na remont

Pora na remont

Postautor: Gofrownica2002 » 10 lip 2018, o 02:22

W tym momencie wiele sklepów proponuje nam przeróżne lampy, zaczynając od wiszących zamykając na podłogowych. Ostatnimi czasy wymienialiśmy oświetlenie w naszym domu. Ogromną uwagę poświęciliśmy na dobre światło toalety. To dla moich bliskich miejsce relaksu, wielkich kąpieli. Dlatego postanowiliśmy, że zakupimy tam funkcjonalne oświetlenie sufitowe LED. Przyznam szczerze, że byłam usatysfakcjonowana z takiego rozwiązania. Poza tym wymieniliśmy również oświetlenie w kuchni i salonie. Stwierdzę, że ówczesne lampy są ładne. Kiedyś nie mieliśmy takiego wyboru. :D
Awatar użytkownika
Gofrownica2002

Pora na remont

Postautor: struna_głosowa » 10 lip 2018, o 02:38

Teraz mnóstwo osób decyduje się na nowoczesne połączenia. Wiem to ze swojego życia. Ostatnimi czasy postanowiłam zrobić takie zespolenie. Od zawsze ciekawiły mnie nowoczesne lampy. Dlatego uznałam, że połączę oryginalną lampę vintage z innowacyjnych wnętrzem mojej chałupy. A na dodatek bardzo podobają mi się lampy loftowe. Uznałam, że coś takiego mogę dać do swojego biura. Na pewno będzie to ładna dekoracja. Może z czasem jeszcze wymienię oświetlenie w całym domu, ale na razie niech zostanie po staremu. :D
struna_głosowa

Pora na remont

Postautor: procent » 10 lip 2018, o 04:51

Modną rzeczą są lampy vintage. Sporo wiem o tych rzeczach, bo moja narzeczona jest dekoratorką wnętrz i non stop słyszę o przeróżnych stylach w wystroju domu. Niedawno dostała znaczące zlecenie i chciała powiązać tradycyjne lampy z nowoczesnym wnętrzem. Chodziła wściekła, gdyż przenigdzie nie mogła znaleźć dobrych lamp. Pragnąłem jej pomóc. Dlatego w przeglądarkę wpisałem odpowiednie zwroty i trafiłem na pewną witrynę sieciową, na której odnalazłem śliczne lampy. Ależ Lidka była zadowolona. Od razu zakupiła. W ciągu dwóch tygodni zrobiła zlecenie. Dostała świetne rekomendacje. ;)
procent

Pora na remont

Postautor: szybki_atak » 10 lip 2018, o 06:21

Mnóstwo ludzi decyduje się na kupno nowoczesnych lamp. Ostatnimi czasy z żoną robiliśmy remont pokoju gościnnego. Chcieliśmy także zmienić oświetlenie. Wpierw mieliśmy postawić na normalność i zakupić lampy wiszące, lecz skusiliśmy się w szczególności na unikalne lampy stojące do salonu. Przyznam szczerze, iż to było doskonałe rozwiązanie. Lubię w nocy oglądać TV, a czasami oświetlenie jest wymagane, toteż taka przymglona lampa wykonuje wszystkie moje wytyczne. Myślimy jeszcze nad daniem czegoś podobnego do pokoju sypialnianego. Czasami taki tajemniczy klimat jest przychylny. :P
szybki_atak

Wróć do Remonty, wnętrza, ogrody

Forums Bottom