Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Dekoracje ścienne

Dekoracje ścienne

Postautor: sopranistka01 » 12 lip 2018, o 09:11

Wiele osób wybiera udekorowanie ścian w chatach. W tej chwili ludzie wybierają design. Ja niedawno przenosiłam się do mojej nowej kawalerki i bardzo chciałam mieć coś stylowego u siebie. W końcu wymyśliłam coś i doszłam do wniosku, że w mojej sprawie super spełni się zdobione lustro. Odnalazłam interesujący sklep sieciowy, w którym polecali w korzystnej cenie różnorodne ozdoby do chałupy. Poza tym bardzo trafiły mi do gustu tam obrazy. Wzięłam dwa. Wszystko wygląda u mnie bosko. : P
Awatar użytkownika
sopranistka01

Dekoracje ścienne

Postautor: utylitarna » 12 lip 2018, o 10:19

lustro dekoracyjne to dogodność, którą obowiązkowo idąca z postępem gospodyni musi rozpatrywać przy modernizacji 4 kątów. Ja w moim penthousie mam bodaj z 12 zwierciadełek (straciłam rachubę) i wciąż mam ochotę na więcej :) Fajne są także chociażby ładne obrazy przestrzenne, bibeloty w rodzaju ”postarzane” etc. Byłabym skłonna pisać o tych sprawach w nieskończoność :) Najprawdopodobniej chybiłam z edukacją i zamiast mienić się położną, powinnam się trudnić wystrojem wnętrz :)
utylitarna

Dekoracje ścienne

Postautor: struna_głosowa » 12 lip 2018, o 10:44

Wraz z narzeczonym wzięliśmy w październiku lustro do salonu Fabio i muszę przyznać, że to był świetny deal. Stylowy styl oraz przykuwająca wzrok otoczka całkowicie przeobraziły charakter naszego stołowego i aktualnie myślimy zamówić trochę drobniejszych akcentów, które uzupełnią elementy współczesnej wizji :) Sądzę, że w przyszłości załatwię sobie również zwierciadło w łazience, gdyż to obecne każe myśleć o latach, które szczęśliwie już minęły.
struna_głosowa

Dekoracje ścienne

Postautor: Exenna » 12 lip 2018, o 11:53

W ówczesnych czasach mnóstwo osób wybiera dekorowanie chat. Dawno temu to nie było tak modne. W tej chwili coś stylowego powinno pojawić się w naszym domu. Wiem o tym z własnego życia, ponieważ jestem architektem wnętrz i mnóstwo razy ozdabiałam ludziom mieszkania. Kilka tygodni temu zabrałam się za swój dom. Bardzo brakowało mi tam ozdób na ścianach. Wiadomo, że w tej sytuacji ciekawą rzeczą będą obrazy, ale mi jednakże brakowało czegoś innego. Wtedy to uznałam, że zamówię sobie wielkie nowoczesne lustro. Powiem szczerze, że zawsze śniłam o takim. Ku mojej radości szybko dałam radę odnaleźć sklep, w którym zakupiłam lustro ze snów. Jestem szczęśliwa. : P
Exenna

Wróć do Remonty, wnętrza, ogrody

Forums Bottom