Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

VPS server pod sklep internetowy, gdzie wykupić?

Postautor: BrunonJasiecki » 13 cze 2017, o 00:55

Siema. Mam pytanie jak w temacie, szukam sprawdzonego dostawy serwerów. Mam już gotowy projekt prostego sklepu internetowego gdzie moi klienci będą mogli robić zamówienia na towar który ma dłuższy czas realizacji i szukam sprawdzonego VPS. Możecie mi coś polecić?
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: winnyOcet123 » 13 cze 2017, o 01:34

Widziałeś może ofertę firmy awHost? Słyszałem od znajomego że podobno mają bardzo fajną ofertę i przy wykupieniu pakietu na rok czasu można naprawdę dużo zaoszczędzić. Może warto się zainteresować?
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Postautor: Exenna » 13 cze 2017, o 02:20

Wysłałam namiary na pw, jest kilka firm które mają fajne oferty i na większości tych stron są teraz bardzo fajne promocje. Jak dobrze poszukasz to może uda ci się znaleźć coś w promocji przez pierwsze pół roku ;)
Exenna

Postautor: DroN1994 » 13 cze 2017, o 03:43

Ja osobiście wykupiłem VPS server na stronie https://awhost.pl/servery-vps i jestem mega zadowolony. Na początku bałem się że będzie znacząca różnica między serwerem dedykowanym a dzielonym ale w moim przypadku nie ma żadnej różnicy a koszty są o ponad połowę mniejsze ;)
Awatar użytkownika
DroN1994

Postautor: struna_głosowa » 13 cze 2017, o 06:14

Wszystko zależy do czego potrzebny ci ten serwer. Sama wykupiłam taki serwer po to żeby trzymać na nim portfolio i projekty różnych stron oraz żeby klient mógł w każdej chwili wejść tam i zobaczyć jak jego strona wygląda w internecie ;)
struna_głosowa

Postautor: BrunonJasiecki » 13 cze 2017, o 06:49

No mi w zupełności wystarczy taki prywatny serwer dlatego właśnie nie chcę przepłacać. Myślę że oferta ze strony którą podaliście będzie w sam raz ;)
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Wróć do Świat elektroniki i komputerów

Forums Bottom