Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Gdzie znajdę niedrogie wyrówniarki do drewna?

Postautor: BrunonJasiecki » 15 mar 2017, o 20:07

Witam. Chciałbym kupić wyrówniarkę do drewna, ale zależy mi żeby nie przepłacić przy czym oczywiście chciałbym kupić dobry sprzęt. Nie musi to być maszyna najlepszej wiodącej marki ale wskazane jest żeby działała bez zarzutu i sprawnie i była dość łatwa w użytkowaniu, odciążała człowieka no i w ogóle była dobrej jakości, także jeśli chodzi o trwałość. Czy myślicie że można znaleźć takie sprzęty w niedużej cenie przy takich wymaganiach czy tylko coś bardzo kiepskiego?
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: Exenna » 15 mar 2017, o 22:52

Na pewno można
Exenna

Postautor: winnyOcet123 » 16 mar 2017, o 01:27

A znasz firmę MTM Maszyny Tomasz Glajcar? Jak nie to zobacz sobie tą ofertę, ta firma ma duży wybór maszyn w świetnej cenie, wyrówniarki na pewno też mają i pewnie będziesz miał w czym wybierać także jeśli chodzi o tańsze i droższe. Pewnie uda ci się znaleźć propozycje dostosowane do twojego budżetu a przy tym masz pewność że to świetne sprzęty bo ta firma słynie z tego że nie oferuje innych, jej właściciel wszystko firmuje swoim nazwiskiem i serio sprawdzają to co sprzedają. Jak kupować to tylko tam moim zdaniem
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Postautor: BrunonJasiecki » 16 mar 2017, o 04:07

Nie znam tej firmy ale jeszcze nie szukałem żadnych ofert
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: winnyOcet123 » 16 mar 2017, o 05:28

To zajrzyj sobie tutaj http://www.mtm-maszyny.pl/pl/86-wyrowniarki. Tu są różne wyrówniarki do drewna, wydaje mi się, że ceny są korzystne, w innych sklepach produkty tych najlepszych marek są droższe a wiem co mówię bo nieraz patrzyłem szukając czegoś. Poza tym jak nie masz dużo kasy to możesz poszukać jeszcze innego rodzaju oszczędności. W tym sklepie można też znaleźć maszyny używane, popatrz sobie czy wyrówniarki do drewna też a jak nie mają ich akurat w ofercie to polecam do nich napisać czy zadzwonić i zapytać. To też jest świetna opcja bo ceny są wtedy naprawdę korzystne a sprzęt dalej jest świetnej jakości i idealnie utrzymany.
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Postautor: BrunonJasiecki » 16 mar 2017, o 06:56

Nie myślałem w sumie o tym żeby kupić używany sprzęt ale może to jest dobra opcja… od prywatnej osoby raczej bym się nie zdecydował ale skoro to sklep i to dobry jak pizesz to faktycznie muszę to wziąć pod uwagę. Dzieki
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: winnyOcet123 » 16 mar 2017, o 07:34

Ok
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Wróć do Pozostałe maszyny i urządzenia

Forums Bottom