Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Która hurtownia części rowerowych jest mi w stanie pomóc z hulajnogą?

Postautor: sopranistka01 » 17 gru 2017, o 01:33

Trochę nietypowo chciałam zapytać, bo temat może i dotyczy części rowerowych, ale chodzi mi raczje o części do hulajnogi, zrobionej właśnie jak rower. Pewnie mieliście okazję widzieć takie większe hulajnogi, gdzie zamontowany jest hamulec, światło i wszystko to co dobry rower mieć powinien. Nigdzie nie mogę znaleźć części do takiej hulajnogi i coraz bardziej się obawiam, że nie ma ich po prostu na rynku. No chyba, żę wiecie coś więcej ode mnie to bardzo proszę pomóżcie.
Awatar użytkownika
sopranistka01

Postautor: Gofrownica2002 » 17 gru 2017, o 01:42

Wiem o jakich hulajnogach mówisz. To taki sprzęt powiedzmy dla trochę starszych użytkowników. Mój syn miał taką hulajnogę, ale jakoś mu się znudziła. Chyba stoi na strychu, więc jak ktoś coś napiszę to może się zdecyduje i ruszę na ten strych, żeby temat jakoś odświeżyć...
Awatar użytkownika
Gofrownica2002

Postautor: sopranistka01 » 17 gru 2017, o 04:16

Hehe, mówię Ci że warto, bo wrażenia z jazdy są bardzo fajne, a poza tym każda forma ruchu jest dobra dla naszych organizmów...
Awatar użytkownika
sopranistka01

Postautor: wirus » 17 gru 2017, o 06:39

Zgadzam się z Wami i mam nadzieję, że będę mógł pomóc. Zajrzyjcie sobie tutaj http://rowerowy-raj.pl/ jak wiele sprzętów można kupić w tej hurtowni. To najlepsza hurtownia części rowerowych jaką znam, a znam ich bardzo dużo. Zajrzyjcie sobie do odpowiedniej kategorii i na pewno uda Wam się znaleśźć to czego szukacie.
wirus

Postautor: setny99 » 17 gru 2017, o 07:55

Oczywiście, że to najlepsze miejsce na różnego rodzaju zakupy rowerowe. Można tam dostać i gotowe pojazy, jak i części do nich. Poza tym jest całe mnóstwo produktów, które w czasie jazdy najzwyczajniej się przydają...
Awatar użytkownika
setny99

Postautor: addriola » 17 gru 2017, o 10:32

Ja to już się lata nie mogę doczekać, bo wtedy to tak masymalnie można ten cały sprzęt wykorzystać, chociaż w chłodniejsze dni też całkiem ciekawie.
addriola

Postautor: setny99 » 17 gru 2017, o 13:25

Sprzęt robią teraz taki dobry, że faktycznie trzeba się na nim znać. Ale jak się ma dostęp do takiej hurtowni jak ta powyżej to wiadomo, że ktoś pomoże w doborze odpowiednich części. Warto spróbować swoich sił, nawetwtedy, kiedy nam się wydaje, że nie damy rady. Gwarantuje, że dacie radę...
Awatar użytkownika
setny99

Wróć do Pozostałe maszyny i urządzenia

Forums Bottom