Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Buty Noth Face Verbera - Warto je kupić?

Postautor: winnyOcet123 » 2 mar 2017, o 21:34

Witam wszystkich! Ostatnio zastanawiam się nad zkaupem butów z tytułu. Słyszałem bowiem, żę są niezastoąpione na różne wypady turystyczne. W sumie tak sobie pomyślałem, że miło byłoby jednak zasięgnąć opinii tutaj na forum, może akurat ktoś z was ma takie buty i może mi coś o nich opowiedzieć? Albo ogólnie doradizć, czy fatycznie warto w nie zawinestować? Bo na wiosne naprawdę mam zamiar ostro spacerować po gorach i nie tylko i jednak dobrze byłoby mieć dobre buty.. także czekam na wasze opinie. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Postautor: GeorgeD » 2 mar 2017, o 22:25

takie buty North Face Verbera to zdecydowanie fantastyczna opcja! Sam kupiłem sobie buty takie z tej stronki: http://napieszo.pl/buty-trekkingowe-wysokie-meskie/1744-buty-the-north-face-m-verbera-hiker-ii-gtx.html i to zdecydowanie jeden z lepszych zakupów tego typu ;) też mega dużo chodze na różne wypady i jednak w tych butach jest mega bezpiecznie, idealnie trzymają kostkę i można zwędrować każde góry itp. także jak zależy ci faktycznie na dobrych butach to śmiało! Myślę, że będziesz naprawdę bardzo zadowolony. Szczególnie, że są mega wygodne i wg mnie bardzo fajne i estetyczne.
Awatar użytkownika
GeorgeD

Postautor: utylitarna » 2 mar 2017, o 23:24

Mój narzeczony kupował sobie buty ze stronki napieszo.pl i jest bardzo zadowolony, bo tam ogólnie mają mega duży wybór różnych ubrań, plecaków, ogólnie wszystkiego związanego z takim podróżowaniem i turystyką ;) jeszczem usimy sobie kupić rowery z nim i będziemy jexdzili po polsce i sobie wędrowali jakimiś szlakami ;) nie mogę się już doczekać na wiosnę!
utylitarna

Postautor: BrunonJasiecki » 3 mar 2017, o 02:02

No proszę ;) ja też mam buty takie i bardzo jestem z niech zadowolony ;) są bardzo fajne, wygodne i wcale nie tak drogie.. zresztą co ja tu piszę, akurat jak się dba o swoje zdrowie to nie wolno oszczędzać! A z takimi butami ryzyko skręcenia kostki jednak spada do zera. Bardzo polecam!
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: szybki_atak » 3 mar 2017, o 04:40

To chyba jeden z lepszych typów obuwia dla osób które bawią się w wycieczki i podróżowanie.
szybki_atak

Postautor: BrunonJasiecki » 3 mar 2017, o 07:04

Zdecydowanie! Te buty to jest musthave! Sam też sobie na wiosnę sprawię z dwie pary i będą idealne do podróżowania ;) szczególnie, że w tym roku mam bardzo ambitne żeby wyszczupleć i duuuzo będę chodził ;)
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Wróć do W Hyde Parku

Forums Bottom