Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Kto organizuje skuteczne szkolenia sprzedażowe w Poznaniu

Postautor: ozorek » 2 kwie 2017, o 23:12

Witajcie. Chciałbym się dowiedziec, kto w Poznaniu organizuje interesujące i efektywne szkolenia sprzedażowe. Zalezy mi na znalezieniu kogoś, kto do kwestii produktów i usług ma innowacyjne, nieszablonowe podejście.
ozorek

Postautor: detektyw » 3 kwie 2017, o 00:47

Myślę, że powinna przypaść Ci do gustu oferta przedstawiona przez uznaną firmę szkoleniową pod linkiem http://trainbrain.com.pl/2017/02/24/dlaczego-mi-nie-wychodzi-poznaj-tajniki-myslenia-projektowego/. Proponowane przez tę firmę szkolenia sprzedażowe w Poznaniu opierają się o myślenie projektowe – innowacyjną metodologię projektowania, która opiera się na multidyscyplinarności.
detektyw

Postautor: ozorek » 3 kwie 2017, o 01:52

Brzmi ciekawie, chociaż jak na razie nieco abstrakcyjnie. Mógłbyś coś więcej napisać mi na temat myslenia projektowego?
ozorek

Postautor: detektyw » 3 kwie 2017, o 03:46

Z tego co ja dowiedziałem się na szkoleniu, to myślenie projektowe składa się z pięciu etapów. Pierwszym z nich jest empatia, czyli skupienie uwagi na ludziach i wczucie się w ich potrzeby. Drugi etap to synteza, czyli wyciągnięcie wniosków z informacji zebranych podczas swoich obserwacji. Etap trzeci to generowanie pomysłów – burza mózgów, podczas której powstają rózne koncepcje. Następnym etapem jest prototypowanie pomysłów, czyli fizyczna reprezentacja stworzonych idei, natomiast etapem ostatnim jest testowanie, podczas którego dowiadujemy się, czy nasz pomysł był trafiony.
detektyw

Postautor: ozorek » 3 kwie 2017, o 06:19

Teraz już mniej więcej wiem, o co chodzi. Muszę przyznać, że myślenie projektowe to bardzo interesująca koncepcja. A dla kogo przede wszystkim przeznaczone są szkolenia, które uczą takiego podejścia?
ozorek

Postautor: detektyw » 3 kwie 2017, o 07:38

Warsztaty wprowadzające do metodologii myslenia projektowego są skierowane do klientów indywidualnych oraz firmowych, którzy pracują na co dzien nad rozwojem produktów, usług lub dowolnych przedsięwzięć.
detektyw

Postautor: ozorek » 3 kwie 2017, o 08:15

Rozumiem. A kto prowadzi te szkolenia? Czy są to trenerzy reprezentujący tę firmę szkoleniową, którą mi poleciłeś?
ozorek

Postautor: detektyw » 3 kwie 2017, o 09:32

Zgadza się. Szkolenie, na którym ja byłem, prowadził świetny trener, który jest specjalistą ds. marketingu z kilkuletnim doświadczeniem w obszarze strategii oraz komunikacji.
detektyw

Wróć do Życie zawodowe

Forums Bottom