Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Chcę zorganizować spektakl.

Postautor: DroN1994 » 9 maja 2016, o 05:26

Witam. Chciałbym zorganizować spektakl i kilka eventów na terenie Warszawy. Pomyślałem, że napiszę tutaj i ktoś mi coś doradzi bo samemu mega ciężko znaleźć firmę, która mi pomogła w moim przedsięwzięciu. Czy jest ktoś na forum, kto jest z Warszawy i może coś rzetelnie i profesjonalnie coś doradzić? Byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
DroN1994

Postautor: detektyw » 9 maja 2016, o 06:38

Hmm.. przejdę od razu do konkretów. Mój znajomy bardzo mi swojego czasu polecał tę firmę:
http://www.praskadrukarnia.pl/ , można u nich praktycznie wszystko dograć, wiele eventów, możliwość wynajęcia hal, nie wiem, tak naprawdę to wszystko jest u nich elastyczne i fajnie można się zgrać. Poczytaj na tej stronce i jak chcesz zorganizować spektalt czy tam serię eventów to się do nich zgłoś. Na pewno nie będziesz żałował.
detektyw

Postautor: DroN1994 » 9 maja 2016, o 06:51

Jak miło. Pierwszy post, zero trollowania, zero hejtowania i od razu pomoc, miła odmiana ;) Dziękuje Ci bardzo, na pewno skorzystam z Twojej propozycji!
Awatar użytkownika
DroN1994

Postautor: detektyw » 9 maja 2016, o 07:12

Nie ma za co. A co do trollowania i hejtowania – nienawidzę tego i na każdym kroku jak widzę w Internecie to staram się reagować i to tępić.
detektyw

Wróć do Rozrywkowe

Forums Bottom