Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Gdzie warto iśc na masaże w Krakowie?

Postautor: Exenna » 25 lip 2017, o 23:42

Chciałabym trochę poprawić i ujędrnić uda. No i myślałam o serii masaży… Co o tym myślicie/ Gdzie warto iśc na masaże w Krakowie?
Exenna

Postautor: struna_głosowa » 26 lip 2017, o 01:19

Połącz to ze zdrową dietą ruchem na świeżym powietrzu i będzie lepiej. Musisz tylko pamiętac żeby pic tez duzo wody bo masaż ujędrniający to masaż a nie zdrowe odzywianie :P
struna_głosowa

Postautor: BrunonJasiecki » 26 lip 2017, o 03:40

Po prostu trzeba najlepiej łaczyc masaż i dieta. Wtedy jest super efekt. Jak sam się kiedys odchudzałem to chodziłem własnie na masaże… i pomogły. Ale tez i trochę kasy poszło ;)
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: addriola » 26 lip 2017, o 03:55

Dla pewnych rzeczy warto wydawać kase a jak człowiek ma się lepiej czuc w swojej skórze to na pewno warto wydawać te pieniądze choćby to miałyby być najdroższe masaże na świecie : )
addriola

Postautor: zegarowa » 26 lip 2017, o 04:58

Ja korzytam z takiego gabinetu masażu w Krakowie http://www.alanmed.eu/ no i mogłabyś zobaczyć czy ci odpowiada. Na stronie maja dokladnie opisane ktro pracuje z jakimi kwalifikacjami no i co maja dokladnie w ofercie, maja masaże sportowe na cellulit ale też dla tych którzy maja bole mięsni np. zalezy co dolega komu. A dziś bardzo popularne sa masaże Kraków to spore miasto więc gabinetów masaży jest dosłownie od groma i ciut ciut.
zegarowa

Postautor: utylitarna » 26 lip 2017, o 06:33

Ważne żeby to były skuteczne masaże : ) jak mi kiedyś wymasowano kark to poczułam , że znowu żyję :P
utylitarna

Postautor: zegarowa » 26 lip 2017, o 08:34

Chodzi o to że masażysta nie powodować jak masuje bólu bo np. w przypadku kręgosłupa można niezłego problemu się nabawić. Ja poszłam z kręgosłupem do nich i było spoko.
zegarowa

Postautor: utylitarna » 26 lip 2017, o 08:59

No i trzeba mieć zaufanie do osoby która robi masaż bo to ważne. Bo jednak liczy się to czy się człowiek boi czy nie bo potem spina się mimowolnie mięsnie. A tak nie powinno być bo powinny być luźne do masowania.
utylitarna

Wróć do Znamy wartość zdrowia

Forums Bottom