Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Chcę znaleźć naświetlacz led z czujnikiem ruchu i zmierzchu.

Postautor: DroN1994 » 12 lut 2018, o 00:50

Siemanko, to mój pierwszy raz na tym forum, ale jak to mówią pierwszy raz jest zawsze najtrudniejszy, a później wszystko idzie z górki jak po maśle jak mawiają i tego się trzymam, a więc chciałbym was zapytać czy przypadkiem nie orientujecie się w tematyce i ewentualnej problematyce naświetlaczy ledowych z czujnikami ruchu itp czekam na konstruktywne opinie i ewentualne sugestie co do tego gdzie kupiliście taki naświetlacz i czy akurat tam było warto.
Awatar użytkownika
DroN1994

Postautor: setny99 » 12 lut 2018, o 02:49

Jak na pierwszy raz, to ci powiem, że żeś się porządnie rozpisał w swoim pytaniu szacuneczek stary, a tak już całkiem serio, to ja się na tym nie znam kompletnie, ale takowy naświetlacz led, który ma właśnie czujnik ruchu i zmierzchu mam i jestem z niego bardzo zadowolony i mógłbym ci go tak szczerze polecić także no tyle chciałem w tej sprawie powiedzieć może ktoś tutaj wie więcej i coś ci podpowie.
Awatar użytkownika
setny99

Postautor: detektyw » 12 lut 2018, o 03:58

Cześć, myślę, że mogę Ci coś powiedzieć więcej otóż generalnie i w sumie najprościej mówiąc są one najpotężniejszą konkurencją dla halogenów oświetleniowych, które do tej pory cieszyły się odrobinę większą popularnością, a taki naświetlacz najbardziej przydaje się kiedy chcemy oświetlić jakieś pomieszczenie.
detektyw

Postautor: DroN1994 » 12 lut 2018, o 06:01

Hm w porządku a jeśli chodzi o to gdzie mógłbym taki naświetlacz najlepiej kupić nie będę ukrywał, że zależy mi na tym, ażeby cena no była jak najbardziej możliwie niska no bo sami rozumiecie jak, to jest?
Awatar użytkownika
DroN1994

Postautor: detektyw » 12 lut 2018, o 07:38

Nie no jasne, oczywiście zajrzyj najlepiej na tą stronkę internetową tego sklepu: https://www.ultra-elektro.pl/naswietlacze-led/1398-naswietlacz-led-fl20-sl-cieply-20w-lumenmax.html sam tam kupiłem naświetlacz led z czujnikiem ruchu i zmierzchu.
detektyw

Postautor: DroN1994 » 12 lut 2018, o 07:51

Wielkie dzięki!!
Awatar użytkownika
DroN1994

Wróć do Problemy małe i duże

Forums Bottom