Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Jaka jest rozmiarówka adidas i jak kupować ich buty?

Postautor: ReginaSikorska » 25 cze 2019, o 19:27

witam wszystkich! Nigdy jeszcze nie kupowałam butów przez Internet, w związku z tym mam małą zagwozdkę… Czy dobranie rozmiaru to problem? Zawsze dotąd mierzyłam na stopę, a tutaj trzeba mierzyć… Jeśli macie jakieś wskazówki, chętnie poczytam!
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Postautor: BrunonJasiecki » 25 cze 2019, o 19:59

Nie, to nie jest problem. Trzymaj się instrukcji ze sklepu i powinno być ok., wystarczy sprawdzić odpowiednią tabelę rozmiarów.
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: sopranistka01 » 25 cze 2019, o 21:10

Cześć! Jeśli interesuje Cię przejrzysta rozmiarówka adidas to zajrzyj sobie a stronę internetową https://ctxsport.com/rozmiarowka-adidas/. Kupowałam markowe buty w tym sklepie i z rozmiarem trafiłam idealnie.:) Musisz po prostu sprawdzić tabelę dla kobiet (albo młodzieżówkę) i sobie wymierzyć. W razie czego możesz zawsze zwrócić towar do sklepu, jest na to aż 30 dni. Ale zazwyczaj ludziom udaje się za pierwszym razem.
Awatar użytkownika
sopranistka01

Postautor: winnyOcet123 » 25 cze 2019, o 23:56

Ja jak zamawiałem buty przez Internet to przede wszystkim sprawdziłem czy sklep z butami marki Nike jest oryginalny, czy czasem nie sprzedają podróbek. Jeśli ceny są podejrzanie niskie, a w opisach coś kręcą, lepiej sobie odpuścić. Ze swojej strony mogę polecić stronę, co koleżanka wyżej. To też sklep z butami Nike, Reeboka, wybór modeli jest naprawdę spory. Aaaa, no i masz darmową dostawę przy przekroczeniu jakiejś kwoty.
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Postautor: ReginaSikorska » 26 cze 2019, o 01:15

Dzięki bardzo za odpowiedzi! Chętnie zapoznam się z tym sklepem. Z tego co piszecie wygląda dość obiecująco.;) Zachęcam też innych do komentowania…:)
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Postautor: Gofrownica2002 » 26 cze 2019, o 02:59

Wydaje mi się, że dzisiaj kupowanie przez Internet to już po prostu norma. Tak jest wygodniej i szybciej. Poza tym nie wszędzie są dobre sklepy stacjonarne z markowymi butami… A jak już są, ceny bywają bardzo wygórowane.
Awatar użytkownika
Gofrownica2002

Postautor: ReginaSikorska » 26 cze 2019, o 05:32

Dokładnie. To jest powód, dla którego zdecydowałam się na zakupy online. Musiałabym jechać do dużego miasta, a to jeszcze bez gwarancji, że kupię to, co bym chciała. Czasem mi się zdarzało, że nie było mojego rozmiaru albo że dane modele mi nie odpowiadały. Tutaj chyba nie ma takiego problemu. Mogę zamawiać z domu.;)
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Postautor: siostraAntonia » 26 cze 2019, o 06:04

Zawsze możesz oddać jak się pomylisz. Ale myślę, że nie ma co się martwić… Ja przez Internet trafiam z rozmiarem lepiej, niż w sklepie mierząc na stopie, więc wiesz…;) Powodzenia!
Awatar użytkownika
siostraAntonia

Wróć do Problemy małe i duże

Forums Bottom