Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Co sądzicie o szlafrokach marki Dkaren?

Postautor: siostraAntonia » 11 paź 2017, o 21:07

Witajcie. Niedawno natknęłam się w necie na urocze szlafroczki marki Dkaren. Czy któras z Was sprzedaje lub sprzedawala takie szlafroki albo inne produkty tej marki? Jeśli tak, to jakie jest Wasze zdanie na ich temat?
Awatar użytkownika
siostraAntonia

Postautor: utylitarna » 11 paź 2017, o 23:32

Ja sprzedaję ciuszki marki Dkaren, bo są niezwykle estetyczne i zmysłowe. Szlafroczki są świetne – lekkie, wygodne i sexy. Szczególnie czerwony szlafrok cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących. Niedawno zamowiłam do mojego sklepiku również halki i komplety nocne tej marki. Znalazłam je w ofercie http://www.hurtowniatomix.pl/112/bielizna+Dkaren, gdzie ceny są bardzo przystępne.
utylitarna

Postautor: siostraAntonia » 12 paź 2017, o 01:32

Aha, podoba mi się to, że jest tam spory wybór szlafroków, piżam oraz halek od tego producenta. A czy produkty innych marek również można tam nabyć?
Awatar użytkownika
siostraAntonia

Postautor: utylitarna » 12 paź 2017, o 02:01

Tak, w internetowej hurtowni hurtowniatomix.pl można znaleźć również szeroki wybór bielizny i odziezy do spania innych sprawdzonych marek. Ja złożyłam tam niedawno zamówienie również na większą ilość rajstop oraz majtek. Są to wysokiej jakości produkty, które klientki cenia głownie za to, że dają im poczucie komfortu w każdej sytuacji.
utylitarna

Postautor: siostraAntonia » 12 paź 2017, o 04:17

Aha, mnie własnie interesują dobrej jakosci rajstopy oraz bielizna osobista. A czy odzież termoaktywną też można tam znaleźć?
Awatar użytkownika
siostraAntonia

Postautor: utylitarna » 12 paź 2017, o 05:42

Tak, w kategorii odzieży termoaktywnej znajduje się tam bielizna Brubeck, o której możesz przeczytać na stronie http://www.hurtowniatomix.pl/11/bielizna+brubeck. Są to wysokiej klasy produkty, które odprowadzają wilgoć ze skóry i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.
utylitarna

Postautor: siostraAntonia » 12 paź 2017, o 08:17

W takim razie złożę tam od razu duze zamówienie. Zamowię tam hurtowa ilość szlafroczków, rajstop, bielizny osobistej i odziezy termoaktywnej.
Awatar użytkownika
siostraAntonia

Wróć do Kobiecy przedział

Forums Bottom