Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Zasady kuracji.

Zasady kuracji.

Postautor: DroN1994 » 24 maja 2016, o 02:48

Chciałbym was zapytać, czy orientujecie się może jak długo trzeba przyjmować leki na powiększenie penisa, żeby dały one ostateczny efekt. Zaczynam niedługo kurację tabletkami Size Power i chciałbym wiedzieć, czego mam się spodziewać.
Awatar użytkownika
DroN1994

Zasady kuracji.

Postautor: GeorgeD » 24 maja 2016, o 03:00

No możesz się spodziewać przede wszystkim dobrych efektów. Kiedy one nastąpią to już zależy od każdego organizmu. Różnie to działa. U niektórych efekt jest widoczny niemal natychmiast, u innych trzeba trochę poczekać. Ale cierpliwości, na pewno będziesz zadowolony. Zresztą nie tylko ty, ale także twoja partnerka.
Awatar użytkownika
GeorgeD

Zasady kuracji.

Postautor: BrunonJasiecki » 24 maja 2016, o 03:08

Przypuszczam, że nie bierzech tych leków dla własnej satysfakcji, a raczej dla satysfakcji swojej kobiety, dlatego musisz jej powiedzieć, że już niedługo będziesz w stanie zaoferować jej coś więcej.
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Zasady kuracji.

Postautor: sławojka775 » 24 maja 2016, o 05:23

Kobiety na takie deklaracje czekają. Nuda w sypialni to jest ostatnia rzecz na jaką czekam w swoim krótkim życiu. Tutaj musi być maksymalny fun, i to muszą czuć obie strony. Dlatego muszę się przyznać, że ja nigdy nie ograniczam się w trakcie seksu. To pełen spontan z miłymi niespodziankami.
Awatar użytkownika
sławojka775

Zasady kuracji.

Postautor: procent » 24 maja 2016, o 07:31

A możecie się także podzielić opiniami na temat środka Penilarge. Ja akurat ten będę stosował w najbliższym czasie i zależy mi na zebraniu jak największej ilości informacji porównawczych.
procent

Zasady kuracji.

Postautor: setny99 » 24 maja 2016, o 10:23

Bardzo dobrze trafiłeś, bo najlepiej zbierać takie informacje w sieci. Ja odwiedziłem ostatnio XtraSize forum i lepszej ulotki reklamowej nie mogłem sobie wymarzyć. Koledzy nie tylko opowiadali o swoich kuracjach, ale radzili co ewentualnie modyfikować. Poszukaj też forum o pigułkach o których piszesz, na pewno ci się przyda.
Awatar użytkownika
setny99

Wróć do Męska loża

Forums Bottom