Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Skąd auto dla przedstawiciela handlowego bez... auta?

Postautor: procent » 6 cze 2016, o 00:56

Jestem przedstawicielem handlowym na swojej działalności i tak się zdarzyło, że zepsuł mi się samochód. Niby nic, ale posiedzi kilka dniw garażu, bo jest kolejka. Nie mogę sobie pozwolić na az taki przestój więc potrzebuję szybko skąds wziąć auto. Czy ktoś może mi pomóc i zasugerować jakieś rozwiązanie? Klienci czekają.
procent

Postautor: szybki_atak » 6 cze 2016, o 02:51

Wcale się nie dziwię, że ci siadł, przedstawiciele tyle jeżdża, że wręcz zajeżdżają swoje samochody. Ale rozumiem, że nie możesz klientów zostawić samym sobie więc na twoim miejscu by po prostu spróbował wynajmu samochodu. Na pewno jest to dobre rozwiązanie jeśli szukasz niezłych aut – możesz się niezle pokazać wybierając te z nieco wyższej półki. Poza tym są one regularnie serwisowane wiec wiesz, ze nic ci w nich nie grozi. Ja bym poszedł na twoim miejscu w tę stronę.
szybki_atak

Postautor: ozorek » 6 cze 2016, o 04:57

Zgadzam się, tym bardziej, że jak mówisz jesteś na swojej działalności, więc jako firma wliczyć część poniesionych kosztów do rozliczenia. Na pewni będzie ci się to bardziej opłacało niż brak wyjazdów w ogóle. A co sprzedajesz, jeśli można spytać?
ozorek

Postautor: procent » 6 cze 2016, o 05:27

Sprzedaję sprzęt medyczny w prywatnych gabinetach, przychodiach i szpitalach. Generalnie jeśli jakas placówka potrzebuje jakiegokolwiek sprzętu, a czesto mają konkretne wymagania co do modelu to dzwonią do mnie i szukam im najlepszej oferty. Dzięki temu oni oszczędzaą a ja zarabiam. W medycynie jest niezły klops, szczególnie w estetycznej i ginekologii i położnictwie. Coraz więcej otwirea się prywanych placówek porodowych, gabinetów, a pacjentki to jednak wolą wejść do nowoczesnego i czystego.
procent

Postautor: szybki_atak » 6 cze 2016, o 06:27

Haha, no to widze, że ty się specjalista od ginekologii zrobiłeś. Może sam zostać położnikiem, w tym tez na pewno siedzą niezłe pieniądze :)
szybki_atak

Wróć do Za kierownicą (auto-moto)

Forums Bottom