Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Wypożyczalnia samochodów w Poznaniu

Postautor: wirus » 5 lip 2016, o 01:26

Witam, będę na konferencji służbowej w Poznaniu za dwa tygodnie. To maja pierwsza wizyta w tym mieście, więc chciałbym w miarę możliwości skorzystać i pozwiedzać. Lecę samolotem, więc chciałbym wynająć samochód, który ułatwiłby mi poruszanie się po okolicy. Niestety nie znalazłem w internecie wiarygodnych informacji na temat sprawdzonych wypożyczalni samochodów. Ktoś z państwa coś poleca z doświadczenia?
wirus

Postautor: Exenna » 5 lip 2016, o 01:58

Zawsze się poruszam wynajętymi samochodami, kiedy odwiedzam jakieś miasto, bo nie lubię długich podróży i dłuższe dystanse przejeżdżam pociągiem albo też przelatuję samolotem. W Poznaniu oczywiście też nie raz byłam i spokojnie, bez problemów można wynająć auto od ręki i to też z podstawieniem na lotnisko.
Exenna

Postautor: detektyw » 5 lip 2016, o 03:48

Mi jest bardzo bliska wypożyczalnia samochodów Suchy Las Borexpo, bo mieszkam pod Suchym Lasem i codziennie przejeżdżam obok ich siedziby, ale oni mają w całym Poznaniu i wszędzie wokół kilka punktów. Zawsze polecam znajomym którzy przylatują z zagranicy w odwiedziny gdzieś tutaj. Jeśli chodzi o tani wynajem aut w Poznaniu pewnie nie znajdziesz nikogo lepszego.
detektyw

Postautor: struna_głosowa » 5 lip 2016, o 06:05

Nie polecam zwiedzania samochodem Poznania, bo są duże korki przez ostatnie remonty.
struna_głosowa

Postautor: ozorek » 5 lip 2016, o 08:13

Jak już będzie miał samochód, to przynajmniej będzie mógł też kawałek dalej podjechać. Na przykład na pewno mogę polecić zamek w Kórniku i muzeum Arkadego Fiedlera w Puszczykowie.
ozorek

Wróć do Za kierownicą (auto-moto)

Forums Bottom