Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Tanie rolety plisowane – czy da się?

Postautor: Exenna » 13 lip 2016, o 04:33

Już jakiś czas temu strasznie spodobały mi się plisowane rolety i mam ogromną chęć zamówić je do siebie do domu. Problem polega jednak na tym, że jak się przyjrzałam temu co jest na rynku to zgłupiałam bo jest taka rozbieżność cen, że szkoda gadać. Pytanie więc jak to wygląda w przypadku tych rolet. Czy kierować się ceną czy spokojnie mogę sobie wybrać jakieś tanie roletki i będą dobrze spełniały swoje zadanie?
Exenna

Postautor: addriola » 13 lip 2016, o 07:22

jak bardzo tanie to pewnie wykonane z badziewnych materiałów i mogą na przykład szybko wyblaknąć albo zwyczajnie się zepsuć, nie wiem w sumie, ja kupowałam ze średniek półki cenowej.
addriola

Postautor: zegarowa » 13 lip 2016, o 09:15

Przede wszystkim moja droga po prostu wybieraj z markowych plisów, one wcale nie muszą być nie wiadomo jak drogie, ale jak będzie od znanej marki to możesz mieć pewność, że nic złego się nie stanie i roletki będą służyły długi czas.
zegarowa

Postautor: Exenna » 13 lip 2016, o 09:31

Zapoznałam się z cennikiem plisów przed chwilą tej firmy i faktycznie, wygląda to bardzo atrakcyjnie. Skoro polecacie tę markę to chyba się skuszę na zakup ;)
Exenna

Postautor: Andriju » 13 lip 2016, o 10:47

Firma Plisso na swojej stronie na pewno sprzedaje dobre rolety, ja specjalnie na markach się nie znam pod tym kątem, ale jak kupiłem ponad 1.5 roku temu tak do dzisiaj super mi służą i bardzo jestem z nich zadowolony. Swoją drogą fajne są takie roletki, niesamowicie wygodne, a do tego strasznie proste w montażu.
Andriju

Wróć do Remonty, wnętrza, ogrody

Forums Bottom