Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Gdzie warto zlecać tłumaczenie tekstu?

Postautor: Gofrownica2002 » 1 sie 2016, o 23:38

wyjazd się szykuje na szczescie tylko na kilka tygodni ale jednak potrzeba przetłumaczyć jeszcze pare dokumentow czy ktos wie gdzie warto zlecać tłumaczenie tekstu? Macie jakies sprawdzone firmy?
Awatar użytkownika
Gofrownica2002

Postautor: sopranistka01 » 2 sie 2016, o 01:58

najlepiej wybierac firmy które sa już dobrych kilka lat wtedy wiadomo ze ludzie im ufaja bo czasami to można ostro się przejechac
Awatar użytkownika
sopranistka01

Postautor: siostraAntonia » 2 sie 2016, o 03:53

możesz zadzwonić do firmy ALBION jak chcesz dobrych tłumaczen, firma dziala już dosc sporo na rynku i podchodzą profesjonalnie do sprawy ja korzystalam glownie ale moi znajomi tłumaczyli tam teksty z polecenia i nigdy nikt nie narzekal. Maja dosc duzo w swojej ofercie bo robią tłumaczenia na angielski technicznego tekstu a poza tym robią korektę językową. Jak masz jakieś specjalistyczne teksty to też to robią, mnie to akurat najbardziej zależało na tłumaczeniu instrukcji obsługi. Ale poszło dobrze wiec mysle i taka karta pacjenta po angielsku to też nie byłby problem. Tylko kwestia ceny.
Awatar użytkownika
siostraAntonia

Postautor: zegarowa » 2 sie 2016, o 06:24

ja zawsze wysylam pliki w wordzie przez neta i w sumei bardzo szybko wtedy zalatwia się takie tłumaczenie
zegarowa

Wróć do W Hyde Parku

Forums Bottom