Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Firma sprzedająca zlewozmywaki – szukam

Postautor: GeorgeD » 9 sie 2016, o 02:09

Witam. Tak jak w temacie. Szukam firmy, która specjalizuje się w sprzedawaniu zlewozmywaków granitowych itp. Bardzo mi zależy na tym, aby oferowali jak najwyższą jakość i jednak takie trwałe i profesjonalne produkty. Jakiś czas temu kupiłem od znajomego z firmy, tani zmywak i już pękł i bardzo mocno przecieka. Nie chciałbym się znów naciąć na taki felerny produkt i wolę dopłacić i kupić coś bardzo dobrego - czy ktoś zna firmę do której mogę się zgłosić?
Awatar użytkownika
GeorgeD

Postautor: wirus » 9 sie 2016, o 04:44

Jak chcesz kupić coś trwałego i na lata to zainwestuj w zlewozmywak granitowy z baterią, kupiliśmy z żoną taki do domu i nie dość, że już od bardzo dawna nam świetnie służy to jeszcze jest elegancki i ładnie się komponuje z nowoczesnym wystrojem naszej kuchni. Gorąco polecam.
wirus

Postautor: literatka » 9 sie 2016, o 07:18

Wejdź sobie na stronę internetową http://bort.com.pl/ oni mają pod tym linkiem bardzo wiele różnych zlewozmywaków najwyższej jakości. Zdecydowanie warto przejrzeć ich ofertę i samemu coś wybrać ;) Ja sama tam często robiłąm zakupy jak potrzebowałam dokupić kilka tego typu sprzętów ;)
literatka

Postautor: addriola » 9 sie 2016, o 09:11

No i to jest właśnie oszczędzanie i ja jestem zawszse zdania, że lepiej w coś zainwestować i potem nie kupować po dwa, albo więcej razy. Ja jestem fanką jakości i w tego typu produktach to powinna dominować jakość. Te zlewy co są podane wyższej mają znakomitą opinię i warto w nie zawinestować ;)
addriola

Wróć do Remonty, wnętrza, ogrody

Forums Bottom