Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Ferie zimowe, jak zaplanować? Dzieci i młodzież.

Postautor: setny99 » 24 sie 2016, o 20:33

w tym roku nie dostaniemy z żoną urlopu i zastanawiamy się co zrobić ze swoimi pociechami w czasie ferii i wolnego od szkoły. Może macie jakieś porady, sugestie? Co wy robicie w takich sytuacjach?
Awatar użytkownika
setny99

Postautor: GeorgeD » 24 sie 2016, o 22:08

są różne biura i szkoły, które organizują obozy dla dzieci osób, które są w takiej sytuacji jak Ty. Poczytaj o tym i posprawdzaj oferty, na pewno trafisz na coś ciekawego. To jest nawet dobre, bo uczy samodzielności. Takie ferie zimowe spędzane bez rodziców są dużą szansą do rozwoju, przekonania się jak to jest z tym smakiem wolności i jak trzeba go wykorzystywać w mądry sposób
Awatar użytkownika
GeorgeD

Postautor: sopranistka01 » 25 sie 2016, o 00:30

zgadzam się, najlepsza zielona szkoła dla młodzieży jest po prostu lekcją życia, a przy okazji świetną zabawą i okazją, by nazbierać wielu wspomnień. Wyślij swoje dzieci gdzieś z grupa rówieśników i na pewno będą w niebie.;)
Awatar użytkownika
sopranistka01

Postautor: setny99 » 25 sie 2016, o 02:18

a nie lepiej wysłać je gdzieś do rodziny? Samodzielność samodzielnością, ale sam nie wiem…
Awatar użytkownika
setny99

Postautor: struna_głosowa » 25 sie 2016, o 03:05

właśnie nie, bo tracisz całą ideę.:D u rodziny są zupełnie inne relacje, nie można nauczyć się tego, co na koloniach i obozach. Rówieśnicy są kompletnie inną bajką. A nie musisz się bać, bo jednak takich rzeczy byle kto nie organizuje, dzieci są pod okiem profesjonalnej kadry.:)
struna_głosowa

Postautor: setny99 » 25 sie 2016, o 06:02

może rzeczywiście macie rację, poszukam jakichś ciekawych możliwości. Dzięki za komentarze.
Awatar użytkownika
setny99

Postautor: struna_głosowa » 25 sie 2016, o 08:11

ja jak byłam mała bardzo często wyjeżdżałam gdzieś sama i jestem bardzo wdzięczna rodzicom za danie mi tej możliwości. Dużo łatwiej i szybciej nawiązywałam potem kontakty z innymi ludźmi i nie panikowałam na myśl o nieznajomych. A poza tym zawsze było trochę genialnej zabawy i niewinnych szaleństw.;)
struna_głosowa

Wróć do W Hyde Parku

Forums Bottom