Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Dobre kosmetyki

Dobre kosmetyki

Postautor: zegarowa » 30 sie 2016, o 07:16

Kłaniam się wszystkim forumowiczom. Poszukuję dobrych preparatów kosmetycznych pielęgnujących skórę. Chodzi mi o naprawdę dobre produkty kosmetyczne, które można by było polecić. Już nie raz nacięłam się na drożyznę i produkty, które tylko z nazwy były dobre. Polećcie coś, co ma doskonały wpływ proszę!
zegarowa

Dobre kosmetyki

Postautor: siostraAntonia » 30 sie 2016, o 07:59

Dzień dobry. Jak dla mnie powinnaś poszukać sobie odpowiednie produkty na bazie kolagenu wtedy będziesz prawidłowo dbała o swój wizerunek. Dodatkowo pomyślałabym o jakiś witaminach, witamina C dobrze też wpływa na skórę.
Awatar użytkownika
siostraAntonia

Dobre kosmetyki

Postautor: Exenna » 30 sie 2016, o 08:22

Cześć, witam. Macie rację produkty witaminowe i kolagen to klucz do sukcesu. Trzeba tylko wybrać to co najlepsze. Poleciłabym coś takiego dla was http://www.kolagenowysklep.pl/oferta/kosmetyki-kolagenowe . Uważam osobiście, że są to bardzo dobre produkty, poza tym mają świetne opinie. Kiedyś nie wiedziałam, że kolagen jest tak ważny dla skóry i chyba ogólnie dla zdrowia, nie wiedziałam też, że trudno występuje w naszym jadłospisie, dlatego gdybym miała polecać cokolwiek to nie tylko kosmetyki, ale przede wszystkim kolagen do spożywania, by nieco odżywić swój organizm.
Exenna

Wróć do Kobiecy przedział

Forums Bottom