Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Oficjalne miejsce spotkań

Postautor: BrunonJasiecki » 4 wrz 2016, o 23:49

Od wielu lat odkładam sobie co miesiąc niewielką kwotę, aby spełnić swoje marzenie i kupić sobie nowiuśkie wyposażenie pokoju. Jak na rzie udalo mi się zgromadzić fajny sprzęt elektroniczny, a teraz czekają mnie zakupy większych mebli. Często pojawiają się u mnie goście i teraz nie wiem, na jaką konfiguracje mebli się zdecydowac.
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: winnyOcet123 » 5 wrz 2016, o 01:12

Wszystko zalezy od tego jak często i w jakiej grupie się spotykacie. Jeśli to kameralne spotkania to duża kanapa i dwa fotele powinny wystarczyć. Jeśli to większe grono, to pewnie przyda się stół jadalniany, przy którym można także dyskutować. Tutaj sam musisz ocenić jakie masz potrzeby.
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Postautor: ReginaSikorska » 5 wrz 2016, o 02:31

najważniejsze w Twoim przypadku jest to, że można wszystko dostać, bez względu na to, jaką decyzje podejmiesz. Ja bm raczej kierowała się przy wyborze własną wygodą, a Ci, którzy Cię odwiedzają muszą się po prostu dostosować.
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Postautor: BrunonJasiecki » 5 wrz 2016, o 04:15

Wiesz co, masz rację, przecież to ja będę w tym mieszkaniu spędzał większość czasu i to w końcu moje marzenie będzie spełnione :)
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: sopranistka01 » 5 wrz 2016, o 05:30

O i bardzo mądrze mówisz. Wybierz sobie ciekawy internetowy sklep meblowy i przejżyj asortyment. Wtedy będziesz wiedział zarówno co jest dostępne i na co Cię stać. W takim sklepie można znaleźć mnóstwo nowości zupełnie inaczej niż to jest w sklepach stacjonarnych.
Awatar użytkownika
sopranistka01

Postautor: siostraAntonia » 5 wrz 2016, o 07:19

Wiem coś o tym, że meblowanie pokoju wymaga nieraz odrobiny odwagi, żeby przełamać niektóre opory. Wiele osób twierdz, ze łącznie stylu nowoczesnego, z tradycyjnym to coś niedopuszczalnego, a wcale tak nie jest.
Awatar użytkownika
siostraAntonia

Postautor: BrunonJasiecki » 5 wrz 2016, o 09:51

Generalnie nie trzeba mieć jakieś specjalistycznej wiedzy na ten temat, trzeba po prostu czuć klimat projektu…
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Wróć do Męska loża

Forums Bottom