Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Firma remontowa zwiodła, co zrobić?

Postautor: ReginaSikorska » 14 wrz 2016, o 05:10

Dzień dobry, trzy miesiące temu w mury naszego świeżo wybudowanego domu wkroczyła ekipa, której zadaniem było wykończenie domu. Niestety, dom wykończony został nawet nie w połowie, a firma splajtowała i zostaliśmy sami z tym bałaganem. Na szczęście nie straciliśmy pieniędzy, bo mieli wpłaconą tylko niedużą zaliczkę. Szukaliśmy ekipy na zastępstwo, ale wszyscy są dostępni dopiero za kilka miesięcy, a nie chcemy tak długo czekać. Nie wiemy, czy wziąć jakąś byle jaką ekipę, żeby to szybko skończyć czy próbować samemu to wykończyć. Co Państwo myślicie?
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Postautor: DroN1994 » 14 wrz 2016, o 05:39

Witam, ja polecam zaoszczędzić nerwy i pieniądze i dokończyć remont samodzielnie. Myślę, że do najtrudniejszych elementów można wynająć fachowca na jeden dzień, bo gwarantuję, że w takich systemach http://e-mikas.com.pl/pl/c/Systemy-kominowe/42 trzeba się orientować, żeby dokonać odpowiedniego wyboru, ale z pozostałymi rzeczami, takimi jak na przykład termostaty na pewno poradzicie sobie Państwo sami. Powodzenia!
Awatar użytkownika
DroN1994

Postautor: GeorgeD » 14 wrz 2016, o 06:09

Dzień dobry, jestem tego samego zdania, co mój przedmówca. Proszę zakupić dobrej jakości sprzęt instalacyjny i dokończyć remont samodzielnie. Gwarantuję, że z pomocą poradników i tematycznych blogów internetowych nie będzie to bardzo trudne, a przynajmniej remont zakończy się szybciej. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
GeorgeD

Wróć do Remonty, wnętrza, ogrody

Forums Bottom