Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Mogę kupić cewnik przez internet?

Postautor: setny99 » 25 wrz 2016, o 20:56

Dzień dobry. Serdecznie wszystkich witam i może od razu bez zbędnych wszelkich wstępów po prostu przejdę do sedna sprawy. Chodzi o to, że jest mi potrzebny cewnik do moczu dla mojego ojca. Już mi się udało znaleźć jakąś całkiem dobrą ofertę i jestem zdecydowany zamówienie złożyć. Ale moje pytanie dotyczy tego czy na pewno przez internet jest bezpiecznie takie rzeczy kupować? Bo jakoś ja niekoniecznie mam do tego przekonanie i zaufanie. A co wy sądzicie?
Awatar użytkownika
setny99

Postautor: ReginaSikorska » 25 wrz 2016, o 22:13

Moim zdaniem nie ma się czego. Jak wszystko kupujesz szczelnie i hermetycznie zapakowane to masz całkowitą pewność, że jest bezpiecznie i nie skażone, więc nie ma się czego bać. Jak dostaniesz już gotowy produkt i się okaże na przykład, że opakowanie jest pęknięte albo jakoś niepoprawnie zabezpieczone, to po prostu odsłyłasz na reklamacji i tyle. Wszystko teraz możesz przez internet kupić i nie musisz się niczego bać :)
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Postautor: setny99 » 26 wrz 2016, o 00:48

No tak właśnie myślę… W takim razie zamówię te cewniki… Do tego jeszcze myjki wezmę i będę już miał cały zapasy zrobione i tyle. Normalnie muszę Wam powiedzieć, że to jest jakaś masakra z tym wszystkim i ogólnie tyle kasy ładować….
Awatar użytkownika
setny99

Postautor: ReginaSikorska » 26 wrz 2016, o 02:50

Rozumiem, że opiekujesz się kimś chorym i leżącym w sowim domu? No niestety tak to wygląda. Do tego jeszcze specyfiki do dezynfekowania też trzeba kupować i cały inny sprzęt. Znam to doskonale, bo też przez to przechodziłam i przez wiele lat się zajmowałam taką chorą osobą. Wiem z jakimi kosztami to wszystko się wiąże, no ale na szczęście można znaleźć sposób na wszystko i sobie tak radzić jakoś
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Postautor: setny99 » 26 wrz 2016, o 05:40

Mam nadzieję, że mnie się też uda z tym poradzić. Jeszcze tylko Silver Veera opaska mi została, ale już nawet widzę, że się da ją też kupić w dobrej cenie, więc mi się udało teraz dobrze trafić
Awatar użytkownika
setny99

Postautor: ReginaSikorska » 26 wrz 2016, o 06:01

No to się cieszę
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Wróć do Znamy wartość zdrowia

Forums Bottom