Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Kancelaria prawna

Kancelaria prawna

Postautor: literatka » 26 wrz 2016, o 03:15

Cześć. Czy ktoś z Was kiedyś korzystał z kancelarii prawnej w Warszawie? Jestem bardzo ciekawa waszych doświadczeń. Chciałabym wcześniej poczytać jakieś opinie i ogólnie dowiedzieć się więcej. Jakoś tak sama nie mogę się na nic zdecydować. Do tego.. nie ma mi kto tak naprawdę doradzić i pozostał właśnie ten wątek na forum. Mogę liczyć na Wasze doradztwo?
literatka

Kancelaria prawna

Postautor: sopranistka01 » 26 wrz 2016, o 04:46

jest dużo kancelarii prawa karnego w Warszawie i myślę, że problemu będziesz w stanie się na cos zdecydować. Poczytaj o nich na internecie, spraw ich opis na stronie, albo wiesz co? najlepiej zadzwoń i się umów na jakieś pierwsze spotkanie i porozmawiaj z nimi itp. dowiesz się naprawdę wielu rzeczy i bez problemu będziesz mogła się na coś zdecydować ;) myślę, że pomogłam CI, co? ;D
Awatar użytkownika
sopranistka01

Kancelaria prawna

Postautor: struna_głosowa » 26 wrz 2016, o 05:39

No jak dla mnie nie było problemów z wyborem kancelarii prawnej w Warszawie. Nie wiem czemu inne kobiety są takie niezdecydowane. Ja od razu potrafie się na coś zdecydować i to bez konsultacji z innymi, czy właśnie pytaniem po sto razy, czy to dobra decyzja itp. wystarczy zaufać swojemu dobremu przeczuciu.
struna_głosowa

Kancelaria prawna

Postautor: detektyw » 26 wrz 2016, o 07:20

No właśnie, mnie to też deneruwuje jak moja kobieta ciągle się coś po sto razy mnie dopytuje i ogólnie szuka potwierdzenia ciągle itp. tak jakby się nie mogła na coś konkretnego zdecydować i tyle.
detektyw

Kancelaria prawna

Postautor: Exenna » 26 wrz 2016, o 08:44

O, ja też musze niedługo poszukać jakieś kancelarii prawnej w Warszawie.
Exenna

Wróć do W Hyde Parku

Forums Bottom