Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Sklepik z ubraniami dla dziecka- czy dobry biznes?

Postautor: struna_głosowa » 25 lis 2016, o 03:22

Niedawno urodziłam dziecko i od tej pory zakochałam się w małych ubrankach. Do tej pory byłam osobą bezrobotną, ale powoli myślę o czymś swoim. Co powiecie o sklepie internetowym? Opłaca się taki biznes?
struna_głosowa

Postautor: addriola » 25 lis 2016, o 05:38

Hmmm..to chyba wszystko zależy od tego, jak będziesz go prowadzić i rozreklamujesz go. Musisz mieć domenę, stronę internetową, miejsce, gdzie zaopatrywać sklep. To nie jest takie proste, jak się wydaje.
addriola

Postautor: struna_głosowa » 25 lis 2016, o 08:21

Akurat znam super hurtownię http://wolka24.com/ i wiem, że tutaj mają piękne rzeczy i nawet buty, więc z tym nie będzie problemu. Tylko pytanie – czy to się opłaci?
struna_głosowa

Postautor: procent » 25 lis 2016, o 09:01

Jak nie spróbujesz to nigdy się nie dowiesz tak naprawdę. Dobrze, że masz już sprawdzoną hurtownię z obuwiem dziecięcym, bo dobry asortyment jest bardzo ważny moim zdaniem. Reszta zależy od Twoich chęci i zapału do pracy. Jeśli naprawdę przyłożysz się do prowadzenia tego sklepu to może to być naprawdę opłacalny biznes.
procent

Postautor: zegarowa » 25 lis 2016, o 10:50

Z drugiej strony inwestować pieniądze w coś na czym kompletnie się nie znasz? Zastanów się, czy to ma w ogóle sens i czy nie boisz się podejmować takich kroków. Ja nie byłabym do tego przekonana, bo to wymaga naprawdę dużego zaangażowania a przy małym dziecku możesz po prostu nie mieć na to wszystko czasu i wtedy może nie wypalić tak, jak byś chciała.
zegarowa

Wróć do Życie zawodowe

Forums Bottom