Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Sukienki – czy kupować online?

Postautor: Exenna » 2 sty 2017, o 02:42

Zwracam się do wszystkich tych z was, które uwielbiają nosić sukienki :) Sprawa jest następująca – niedługo zbliża się osiemnastka mojej siostry i potrzebuję czegoś nadającego się na młodzieżową imprezę, bez specjalnej elegancji. Normalnie bym po prostu poszła do jakiejś sieciówki, bo nie jestem uprzedzona do galerii handlowych, ale w najbliższym czasie wiem, że raczej nie będę miała nawet tych 2-3 godzin na maraton po sklepach. Pomyślałam o zakupach przez internet, ale nie wiem czy to nie jest przesada? Kupowałyście kiedyś sukienki tak? Czy jest szansa, że będzie pasować na bank?
Exenna

Postautor: Andriju » 2 sty 2017, o 04:32

Ja się boje tak szczerze zawsze, praktycznie nigdy nie kupuję ciuchów przez internet. Za dużo się nasłuchałam, że ludziom przyszło coś w niewłaściwym rozmiarze, albo że nawet we właściwym, ale okazało się, że na stronie podali wcale nie tak idealnie te wszystkie centymetry…
Andriju

Postautor: struna_głosowa » 2 sty 2017, o 06:39

Bez przesady koleżanko, mamy XXI wiek! Ja tak średnio raz na miesiąc coś sobie zamawiam bo tak mi znacznie wygodniej. No i mam do wyboru asortyment wszystkich sklepów w jednym miejscu bez wychodzenia na deszcz i mróz :D Myślę, że warto się odważyć, jakby coś nie pasowało to zawsze przecież można odesłać na koszt firmy im wszystkim zależy na klientach bo jest duża konkurencja.
struna_głosowa

Postautor: addriola » 2 sty 2017, o 08:34

Też jestem zwolenniczka kupowania online. Ładne sukienki na przykład są w sklepie Splendear, same dobre marki – możesz sobie zobaczyć na stronie: https://splendear.com/ona/odziez/sukienki?manufacturer=14. Jeśli się boisz, że nie zdążysz wymienić na mniejszy/większy rozmiar jakby nie do końca leżała to moja rada jest mega prosta: wybierz jakiś krój który nie jest bardzo obcisły i dopasowany. Luźniejsze są często dużo ładniejsze i nie trzeba mieć do nich figury supermodelki.
addriola

Postautor: Exenna » 2 sty 2017, o 10:02

Genialne w swojej prostocie :* Moim zdaniem właśnie najładniejsza jest jedna z tych z zwężonych tylko w talii, jestem prawie pewna, że będzie OK.
Exenna

Wróć do Kobiecy przedział

Forums Bottom