Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Czy korzystacie z tabletek na erekcję?

Postautor: BrunonJasiecki » 12 sty 2017, o 04:12

Mam teraz troche dylemat cowybrac bo jakos nie wyrabiam chyba za duzo albo mam na glowie albo nei wiem albo stres mnie zabija no i nie do konca wypelniam moje małżeńskie obowiązki poki co zona jakos nei bardzo narzeka ale wydaje mi się ze tego znosic zbyt dlugo nie będzie. Nie wiem. co powinineien robic. Czy znacie jakies dobre tabletki? Czy korzystacie z tabletek na erekcje?
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: winnyOcet123 » 12 sty 2017, o 05:07

wiesz to jest tak ze jak za szybko człowiek zyje to potem tak może być ze człowiekowi seksu się nie chce a za seks odpowiadaja nie tylko hormony ale także ogolne zmeczenie wiec może wiecej snu ci potrzeba czy cos takiego no nie wiem…
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Postautor: Exenna » 12 sty 2017, o 05:28

jeśli zalezy ci na twojej zonie i naprawde ja kochasz to po prostu z nia pogadaj i powiedz jak jest jak się z tym czujesz i jakiego ona rozwiązania oczekuje bo może wcale nie oczekuje od ciebie nie wiadomo czego warto żebyś ja o to zapytal bo wtedy będziesz wiedział co robic.
Exenna

Postautor: DroN1994 » 12 sty 2017, o 07:09

Wiesz to co jest sprzedawane to głownie składa się z naturalnych składników typu imbir albo witaminy, cynk jakis witamina B… Wiec to nie jest tak ze to jakies nieznane składniki bo i tak masz wszystko z tylu opakowania opisane. Zobacz co ci pasuje na http://potency-pills-rank.pl/ to jest porownywarka tabletek na erekcje i możesz cos wybrac jak cos ci wpadnie w oko. A Potency Pills Rank to jednak kopalnia wiedzy o tym jak działają takie tabletki.
Awatar użytkownika
DroN1994

Postautor: GeorgeD » 12 sty 2017, o 07:54

nigdy o czyms takim nie słyszałem… ale ja stawiam na sport diete sen no i pasję w zyciu i jakos mi się udaje stanac na wysokości zadania hehe nei narzekam no i zoan tez nie narzeka
Awatar użytkownika
GeorgeD

Postautor: setny99 » 12 sty 2017, o 08:23

W tych suplementach diety sa składniki które pobudzaja hormon do produkcji. Wiec po prostu normalna reakcja jest ze np. jest wieksze libido ze jest wiecej energii wiec ogolnie to poprawia nasza wydajność ze tak powiem… bo roznie z tym bywa…
Awatar użytkownika
setny99

Postautor: GeorgeD » 12 sty 2017, o 09:17

kuracja to jest 60 dni jak się bierze takie tabsy ale lepiej brac i być zadowolonym z ycia seksulanego niż nie brac i nei być w ogole zadwolonym bo wg mnie to człowiekowi to stworzono by pomagac i nie ma co tego ukrywac.
Awatar użytkownika
GeorgeD

Wróć do Męska loża

Forums Bottom