Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Jaki dojazd do Niemiec polecacie?

Postautor: BrunonJasiecki » 17 sty 2017, o 21:18

Witam, w ciągu najbliższych dwóch miesięcy kilka razy zamierzam wybrać się z do naszych zachodnich sąsiadów w interesach. Nie dorobiłem się jeszcze prawa jazdy i łasnym samochodem pojechać nie mogę. Jaki środek trranspoirtu polecacie, w końcu to dość blisko. Myślałem o samolocie, ale to chyba dosyć drogie rozwiązanie?
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: ReginaSikorska » 17 sty 2017, o 23:55

Witaj, ja też nie mam prawka, wiec nie masz czym przejmowac. Od tego są firmy, które świadczą usługi przewozowe, żeby z ich usług korzystać. Ja jeżdżę zwykle wynajętym busem i wtedy mam właśnie okazję nadrobić kilka zaległości czytelniczych, na które nie mam czasu normlanie :))))
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Postautor: sopranistka01 » 18 sty 2017, o 01:09

Tylko jeszcze ważna kwestia, żeby cały transport był w pełni bezpieczny, bo kiedyś miałam do czynienia z takim szleńcem, że bałam się, że nie dojadę. Jak to się mówi prowadził brawurowo, ale jemu wydawało się, że pewnie. To jednak dwie różne rzeczy.
Awatar użytkownika
sopranistka01

Postautor: BrunonJasiecki » 18 sty 2017, o 02:53

No bezpieczeństwo przede wszystkim, nie ma siły musi być to firma z tradycjami, jeśli postawię na transport drogowy.
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: ReginaSikorska » 18 sty 2017, o 05:48

Ja myślę, że jak polecę Ci firmę http://domibus.pl/bus-slupsk-niemcy/, to będzie właśnie to czego szukasz. Pewne usługi transportowe i do tego świadczone bardzo fajnymi samochodami. Wygodnie i samochod nie jest przeładowany, jak to czasami bywa w przypadku autokarów.
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Postautor: winnyOcet123 » 18 sty 2017, o 07:20

Dobrze, że podałaś taki namiar, bo ja też często z Pomorza jeżdżę w tym kierunku i czasami człowiek jest albo wczorajszy albo zwyczajnie nie jest w formie, więc takie rozwiązanie jak najbardziej mi pasuje. Myślę, że ja też skorzystam.
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Postautor: ReginaSikorska » 18 sty 2017, o 09:14

Hehehe, o na przykład wtedy na pewno się przydaje… Ja lubię ich usługi, bo wiem, kiedy mogę sobie zaplanować wyjazd i nie muszę kupować biletów dużo wcześniej, bo wiem, że zawsze dojadę w odpowiednie miejsce.
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Postautor: BrunonJasiecki » 18 sty 2017, o 09:49

Sprawdziłem jeszcze raz ceny samolotów i zdecydowanie tą opcję odrzucam. Wydaje mi się, że to co zaproponowałaś jest idealne dla mnie, tak więc bardzo duże dziekuje za pomoc w znalezieniu odpowiedniego transportu.
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Wróć do Za kierownicą (auto-moto)

Forums Bottom