Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Potrzebne banery reklamowa dla firmy

Postautor: winnyOcet123 » 20 sty 2017, o 02:21

Drodzy forumowicze, poszukuję sprawdzonej firmy, która wykona dla mnie banery reklamowe. Interesują mnie ludzie z głowami pełnymi pomysłów, kreatywni i z bogatym portfolio, dlatego proszę wyłącznie o poważne odpowiedzi. Mam nadzieję, że znacie kogoś takiego:)
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Postautor: BrunonJasiecki » 20 sty 2017, o 02:56

Duże wymagania, ale mam nadzieję, że kogoś znajdziesz. Trudno dziś o dobrą firmę zajmującą się tego typu rzeczami. Jest taki przesyt agencji reklamowych i innych podobnych, że nie wiadomo której warto zaufać.
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: DroN1994 » 20 sty 2017, o 05:15

Wydaje mi się, że właśnie dlatego kolega pyta, aby uniknąć rozczarowania. Ja mogę polecić jedną firmę ze Świebodzina, która wykonuje ulotki, wizytówki i tego typu rzeczy - banerami reklamowymi również się zajmują. Sprawdź ich ofertę na http://reklamarekart.pl/index.php/banery-reklamowe, a rozwiejesz swoje wątpliwości - pod linkiem znajdziesz kilka fotografii banerów, które wykonali.
Awatar użytkownika
DroN1994

Postautor: winnyOcet123 » 20 sty 2017, o 07:51

Skorzystałem z ich oferty i nie żałuję, spełnili oni wszystkie moje oczekiwania, więc jednak nie były zbyt wygórowane. Jeżeli ktoś będzie potrzebował podobnych usług to polecam tę firmę.
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Wróć do W Hyde Parku

Forums Bottom