Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Filtr do łazienki koniecznie potrzebny

Postautor: BrunonJasiecki » 20 sty 2017, o 03:27

Siema. Jest mi koniecznie potrzebny nowy filtr do łazienki. Poprzedni właśnie się zepsuł, a nie mogę raczej zostać bez. Wiecie, skąd mogę wziąć dobry filtr właśnie do łazienki? Bardzo proszę o radę, bo kompletnie się w tych sprawach nie rozeznaję.
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: Exenna » 20 sty 2017, o 05:23

Hej. Ja też nie jestem jakąś ekspertką w tym temacie, ale razem z mężem wybraliśmy model ze strony FiltryBB i jesteśmy mega zadowoleni. Nic nie przecieka, co zdarzało się często przy poprzednim filtrze, a co więcej woda wydaje się bardziej czysta. Producent zapewnia, że jest też wolna od wszelkich metali i innych świństw i chyba jestem skłonna w to uwierzyć. Warto przejrzeć tamtą ofertę.
Exenna

Postautor: BrunonJasiecki » 20 sty 2017, o 05:52

O, rzeczywiście ciekawa strona. Ktoś jeszcze próbował modeli, które tam mają? Polecacie czy odradzacie? Bardzo zależy mi na szybkiej reakcji z waszej strony, bo sprawa jest nagląca.
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: winnyOcet123 » 20 sty 2017, o 06:04

Ja mam stamtąd filtr. Sprawuje się naprawdę dobrze. Co prawda jest to model, przeznaczony do instalacji w kuchni, ale myślę, że te łazienkowe będą tak samo dobre. Przede wszystkim, mają naprawdę trwałe obudowy.
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Postautor: DroN1994 » 20 sty 2017, o 06:50

Brałem filtr łazienkowy od nich i również nie żałuję. Tutaj sobie można je dokładnie obejrzeć: http://www.filtrybb.pl/13-filtry-lazienkowe. Serio warto, bo raz, że woda jest wyraźnie lepszej jakości i ceny są rozsądne.
Awatar użytkownika
DroN1994

Postautor: BrunonJasiecki » 20 sty 2017, o 07:56

Bardzo dziękuję za tak liczny odzew. Chyba mnie przekonaliście. Mam nadzieję, że wreszcie znajdę porządny filtr do mojej łazienki :)
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Wróć do Remonty, wnętrza, ogrody

Forums Bottom