Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Profesjonalne stoiska targowe w Poznaniu – gdzie znaleźć?

Postautor: utylitarna » 1 lut 2017, o 22:29

Potrzebuję szybko pomocy! Niedługo targi w Poznaniu, a nam nawaliła firma wykonująca stoiska. Potrzebuję szybko namiar na kogoś, kto wykona mi kompleksowo stoiska. Chodzi mi o projekt, budową i całościowy nadzór.
utylitarna

Postautor: BrunonJasiecki » 2 lut 2017, o 00:57

Super stoiska targowe w Poznaniu robi firma Versus i oni też tutaj mają siedzibę. Myślę, że mo-żesz spróbować do nich zagadać i zobaczyć, czy uda im się coś dla Ciebie przygotować. Widzia-łam kilka ich realizacji właśnie na targach w Poznaniu i musze przyznać, że naprawdę robiły wra-żenia. Bardzo nowoczesne, estetyczne, ale też bardzo praktyczne.
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: DroN1994 » 2 lut 2017, o 03:25

Zgadzam się z kolegą. Mi też stawiali stoiska targowe w Poznaniu i absolutnie do niczego nie mo-gę się przyczepić. Radze Ci jedynie szybko się z nimi skontaktować, bo zbliża się okres targów, a w tym czasie pewnie będą mieli dużo pracy. Ogólnie to za co lubię Versus Elstar Plus Projekt to to, że potrafią dostosować się do Klienta i naprawdę znają się na rzeczy. Korzystałem kiedyś z usług innej firmy i oni kompletnie nie znali rzeczywistości targowej i brakowało mi doświadcze-nia.
Awatar użytkownika
DroN1994

Postautor: literatka » 2 lut 2017, o 05:13

Kolega dobrze pisze. Jeśli zależy Ci na dobrych no i profesjonalnych stoiskach to lepiej nie cze-kaj. Wydaje mi się, że stworzenie całego projektu stoiska, potem jego realizacja i budowa zajmuje trochę czasu.
literatka

Postautor: utylitarna » 2 lut 2017, o 07:56

Tak zdaję sobie sprawę z tego. Mam doświadczenie, jako wystawca i jestem pewna, że czasu mi wystarczy. Potrzebowałam tylko namiaru na sprawdzoną firmę, która nie wytnie mi już żadnego numeru.
utylitarna

Postautor: literatka » 2 lut 2017, o 10:22

No to trzymamy kciuki, żeby wszystko się udało! Może nawet spotkamy się na miejscu.
literatka

Wróć do W Hyde Parku

Forums Bottom