Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Szukam dobrej firmy oferującej pranie wykładzin w Poznaniu.

Postautor: wirus » 6 lut 2017, o 04:44

Witam wszystkich. Mam spory problem z usunięciem dobrze widocznych plam z dwóch wykładzin i dywanu. Wykładziny to jeszcze nic, ale dywanu naprawdę szkoda – jest ładny i kupiłem go całkiem niedawno. Na wykładzinach próbowałem kilku preparatów (na dywanie trochę się boję), ale żaden nie zadziałał. Trzeba więc będzie poszukać profesjonalistów. Mógłby ktoś polecić jakąś sprawdzoną firmę?
wirus

Postautor: sławojka775 » 6 lut 2017, o 06:50

Cześć. Wyobraź sobie, że bardzo dobrze rozumiem Twój problem. ;) Ale w przypadku prania wykładzin w Poznaniu wybór masz dość duży. Z tego co wiem to firm nie brakuje. Trzeba tylko poszukać.
Awatar użytkownika
sławojka775

Postautor: detektyw » 6 lut 2017, o 08:35

Hej. Te plamy to pewnie po jakiejś imprezce? ;) No ale nie masz się czym martwić. Jeśli chodzi o pranie wykładzin Poznań to miasto, w którym znajdziesz tę firmę: http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-domu/czyszczenie-dywanow-wykladzin/. Mają dużo specjalistycznego sprzętu, więc na pewno rozprawią się nawet z najgorszymi plamami. Zapewniam też, że Twój dywan nie ucierpi na tym zabiegu i będzie wyglądał jak nowy.
detektyw

Postautor: siostraAntonia » 6 lut 2017, o 10:10

Z tymi profesjonalistami macie dużo racji. Szkoda testować na ładnym dywanie jakieś środki chemiczne albo dziwne urządzenia. Nawet gdyby negatywne efekty nie były widoczne na pierwszy rzut oka, to mogłoby dojść do uszkodzenia włókien itp. A wtedy wytrzymałość dywanu na pewno nie byłaby taka jak kiedyś.
Awatar użytkownika
siostraAntonia

Postautor: wirus » 6 lut 2017, o 10:25

Dziękuję Wam i za rekomendację, i za kilka cennych rad. Widzę, że ta firma ma dość szeroki zakres usług, więc z chodnikami i dywanem na pewno sobie poradzą. A może nawet uda mi się tak z nimi dogadać, żeby na miejsce przyjechali. :)
wirus

Wróć do Remonty, wnętrza, ogrody

Forums Bottom