Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Gdzie znajdę bramki antykradzieżowe do butiku?

Postautor: literatka » 10 mar 2017, o 01:12

Prowadzę własny butik. Sprzedaję w nim różne takie rzeczy ekskluzywne. Ubrania w sensie. Wiecie, towar drogi, a klientki czasami przychodzą i się kręcą, nie wiem o co chodzi. Szukam dlatego teraz właśnie bramek antykradzieżowych, które będą trochę zabezpieczać towar przed kradzieżą. Poradzicie cos?
literatka

Postautor: procent » 10 mar 2017, o 03:02

A co tu jest do radzenia? Po prostu zamawiasz sobie te bramki ,montujesz, jeszcze te zabezpieczenia na wszystkich ubraniach, które chcesz zabezpieczyć montujesz i tyle. System działa, klienci nie kradną, a jak kradną, to od razu to wiesz, bo bramki piszczą ;)
procent

Postautor: szybki_atak » 10 mar 2017, o 04:31

Koleżance pewnie bardziej chodziło o to gdzie może sobie kupić te całe bramki i jak to wszystko wygląda, a nie o porady na temat tego jak to działa, bo to chyba każda osoba akurat wie jak działa i jak wygląda, więc wiesz…
szybki_atak

Postautor: literatka » 10 mar 2017, o 05:35

No może się źle wyraziłam, ale rzeczywiście chodziło mi bardziej o to gdzie to mogę kupić i jak to wygląda, a nie jak działa. Dlatego właśnie postanowiłam tu wejść i zapytać z nadzieją, że ktoś może kupował i montował takie coś i wie teraz, gdzie można to wszystko kupić i załatwić :)
literatka

Postautor: szybki_atak » 10 mar 2017, o 06:04

Czyli miałem jednak rację :) Jak Ci są potrzebne jeszcze te bramki antykradzieżowe to polecam wejść na stronę sklepikaria.pl/115-bramki-antykradziezowe i tam zobaczyć jak to wygląda, a przekonasz się, że te kradzieże ubrań wreszcie się skończą, bo ludzie nie będą mieli już tyle odwagi, żeby przy bramkach kraść
szybki_atak

Postautor: literatka » 10 mar 2017, o 08:10

Teraz już jestem ukontentowana bo wiem przynajmniej gdzie mogę to wszystko kupić i jak się załatwia te bramki. Dzięki wielki, może wreszcie nie będzie m brakowało ubrań na stanie, które powinny być na sklepie :P
literatka

Wróć do Życie zawodowe

Forums Bottom