Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Pranie dywanów w Warszawie - jaka cena?

Postautor: sopranistka01 » 22 cze 2017, o 02:19

Jakiś czas temu słyszałam gdzieś w telewizji, że pranie dywanów zlecone dla profesjonalnej firmy zewnętrznej jest o wiele bardziej korzystne i efektywne. Chodzi mi to po głowie od dłuższego czasu szczególnie dlatego, że mam trójkę małych dzieci, które ciągle bawią się na dywanach, a czasem nawet na nich śpią. Czy któraś z was to robiła? Czy to bardzo drogie?
Awatar użytkownika
sopranistka01

Postautor: utylitarna » 22 cze 2017, o 03:44

jak zawsze – wszystko zależy od firmy. nie robiłam ale pewnie można znaleźć i tanio i drogo jak wszystko. Ja robiłam takie generlane pranie dywanow kilka lat temu wiec cen niestety nie pamiętam
utylitarna

Postautor: struna_głosowa » 22 cze 2017, o 05:40

Ja jak ostatnio szukałam firm jakie wykonują pranie dywanów w Warszawie Cena usług różniła się bardzo. Jedne firmy miały ceny w miarę sensowne, innych cenniki wydawały się być z kosmosu. W końcu zdecydowałam się na firmę która miała niższe ceny ale z efektu byłam bardzo zadowolona. Ich ceny tu możesz zobaczyć pranie-warszawa.com.pl/cennik bo ciężko mi podać ci konkretną cene – wszystko zależy od dywanów. Moje są wełniane wiec cena była trochę wyższa.
struna_głosowa

Postautor: sopranistka01 » 22 cze 2017, o 06:50

Bardzo dziękuję! Te ceny faktycznie sporo się różnią od tych, które widziałam na niektórych innych stronach… I widzę że piorą też fotele więc chyba to też rozważe, bo jedno z moich pociech ciągle się na nim turla.
Awatar użytkownika
sopranistka01

Wróć do W Hyde Parku

Forums Bottom