Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

USG na Bielanach – gdzie najlepiej zrobić??

Postautor: utylitarna » 29 cze 2017, o 01:20

Podpowiedzcie mi proszę gdzie najlepiej zrobić USG na bielanach? Zależy mi na dobrych usługach. Musi to być USG wykonane odpowiednim sprzętem, jak najbardziej profesjonalnym i nowoczesnym. I zależy mi też na kimś, kto mi od razu będzie omawiał to, co widzi, a nie że będę musiała czekać kilka tygodni na wyniki… Polecicie mi coś? Bardzo proszę o jakąś fajną przychodnię , w której zrobię takie badania, koniecznie w warszawie i najlepiej na bielanach.
utylitarna

Postautor: zegarowa » 29 cze 2017, o 03:28

Trochę niesprecyzowane są te poszukiwania, bo nie powiedziałaś nawet czego to ma być USG. Jamy brzusznej? Piersi, tarczycy? Jakbyś mogła powiedzieć o co chodzi dokładnie to byłoby łatwiej ci pomoc :)
zegarowa

Postautor: utylitarna » 29 cze 2017, o 03:53

O rety, no tak… Zapomniałam aż z tego wszystkiego, taka zaaferowana jestem. Zależy mi na USG najbardziej podstawowym czyli na USG jamy brzusznej. Mam nadzieję, że teraz znajdzie się ktoś kto mi podrzuci coś ciekawego.
utylitarna

Postautor: struna_głosowa » 29 cze 2017, o 04:23

A no, ja na przykład ci mogę pomóc i polecić zajrzeć tutaj: https://rehmedicon.com/oferta/usg-warszawa. Jeśli chodzi o USG Bielany to jak dla mnie najlepsza opcja i nie robią tylko USG brzucha, ale inne też. Mają dobre ceny na badania i wizyty u specjalistów i bardzo kompleksowe usługi, razem z informowaniem na bieżąco o wynikach.
struna_głosowa

Postautor: utylitarna » 29 cze 2017, o 06:30

O, świetnie. O coś takiego właśnie mi chodziło. Bardzo mi zależy na tym, żeby nie było niepotrzebnego czekania na wyniki i umawiania się osobno do lekarza żeby dowiedzieć się cokolwiek…
utylitarna

Postautor: struna_głosowa » 29 cze 2017, o 07:56

No to, że z wynikami trzeba iśc do lekarza to akurat wcale nie takie złe rozwiązanie, ale no rozumiem o co ci chodzi, jest to trochę frustrujące. Ale tak czy siak polecam Ci w takim razie sprawdzić sobie https://rehmedicon.com/. Naprawdę mają świetną ofertę, szeroki wybór lekarzy specjalistów i profesjonalnych badań.
struna_głosowa

Postautor: utylitarna » 29 cze 2017, o 09:15

Właśnie widzę, że wielu różnych lekarzy można tam znaleźć. Fajnie, bo jak się okaże że muszę iść do jakiegoś specjalisty nagle to nie będę musiała szukać nowej przychodni.
utylitarna

Postautor: struna_głosowa » 29 cze 2017, o 10:46

Dokładnie, jest to bardzo wygodne, bo nigdy nie wiadomo co będzie potrzebne, a u nich masz prawie wszystko pod ręką.
struna_głosowa

Wróć do Znamy wartość zdrowia

Forums Bottom