Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Dyplomy sportowe dla dzieci – gdzie mogę je kupić?

Postautor: winnyOcet123 » 5 lip 2017, o 00:03

Witajcie. Niedługo w mojej szkole organizujemy Dzień Sportu – macie coś takiego? Generalnie bardzo fajna sprawa, bo dzieciaki biorą udział w różnych konkurencjach. Chcielibyśmy je nagrodzić i myślę nad dyplomami. Gdzie mogę kupić ładne?
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Postautor: DroN1994 » 5 lip 2017, o 02:54

Pamiętam Dzień Sportu u mnie w szkole! Zawsze było super, bo nie było lekcji. Chociaż fakt, nigdy nie dostawaliśmy żadnych dyplomów :(.
Awatar użytkownika
DroN1994

Postautor: zegarowa » 5 lip 2017, o 04:48

Moje dzieci też niedawno miały coś takiego! Niestety nic nie dostały, a taki dyplom to fajna sprawa, żeby je nagrodzić w jakiś sposób.
zegarowa

Postautor: addriola » 5 lip 2017, o 06:00

Jeśli potrzebne Ci są dyplomy sportowe dla dzieci to koniecznie poszukaj gotowych wzorów. Mogę Ci polecić sklep: http://www.bialyatrament.pl/, bo tam mają różne takie rzeczy na wiele okazji. Sadzę, że coś z motywem sportowym też znajdziesz. Ja lubię ten sklep, bo ich dyplomy są bardzo estetyczne a rysunki naprawdę piękne. Są zarówno dla chłopców i dziewczynek, więc super sprawa.
addriola

Postautor: struna_głosowa » 5 lip 2017, o 07:48

Dobrze, że szkoły jeszcze organizują coś takiego, bo przynajmniej dzieciaki inaczej spędzają czas niż tylko przed komputerem. A tak to lekka rywalizacja i dyplom uczestnictwa – fajna pamiątka.
struna_głosowa

Wróć do W Hyde Parku

Forums Bottom