Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Ile mniej więcej kosztują jaja ekologiczne przy zakupach internetowych?

Postautor: winnyOcet123 » 6 lip 2017, o 06:39

Cześć! Czy kupujecie może takie jajka pochodzące z ferm dbających o ekologię? Pytam dlatego, że w standardowych sklepach strasznie dużo to niestety kosztuje. U mnie obok jest taki z ekologicznymi produktami to normalnie masakra. Widziałem natomiast u sprzedawców online, że ceny są sporo niższe. Czy można zaufać takim sprzedawcom czy to pic na wodę.
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Postautor: ReginaSikorska » 6 lip 2017, o 06:59

I można i nie można…jednoznaczna odpowiedź nie istnieje na Twoje pytanie. Jedni bowiem faktycznie oferują produkty wysokiej jakości, a inni oszukuj, taka prawda. Musisz znaleźć ceniony na rynku sklep online i tam zamówić.
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Postautor: procent » 6 lip 2017, o 07:43

Drożej czy nie to takie jajeczka są po prostu przepyszne, a jakie ciasta z nich dobre wychodzą! Warto dopłacać te kilka złotych.
procent

Postautor: utylitarna » 6 lip 2017, o 09:01

Sprawdzony sklep znajdziesz tutaj http://www.owocowyswiat.pl/kategoria-jaja-70.html. Podałam Ci link do miejsca, w którym zamawiać możesz sobie jaja ekologiczne. Cena świetna, a jajka zawsze pochodzą z ekologicznych farm, wszystko certyfikowane, nie kupujesz niczego, co by było niepewne. Zdrowo i smacznie, w tym sklepie zawsze to obowiązuje.
utylitarna

Postautor: winnyOcet123 » 6 lip 2017, o 12:01

O proszę, właśnie o sklep http://www.owocowyswiat.pl/ mi chodziło bo tam widziałem fajne ceny. Czyli warto bo produkty faktycznie ekologiczne. Dzięki za pomoc w temacie, czas zabrać się za zamawianie ;)
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Wróć do W Hyde Parku

Forums Bottom