Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Biuro nieruchomości....ale które?

Postautor: BrunonJasiecki » 3 gru 2015, o 08:52

Budowa domu to zdecydowanie za duże koszty, dlatego stoję teraz przed wyborem biura nieruchomości. Nie wiem tylko, które będzie odpowiednie. Mam dość specyficzne wymagania odnośnie domu, dlatego prosiłbym o podanie namiarów na doświadczoną firmę.
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Postautor: winnyOcet123 » 3 gru 2015, o 09:46

Z firmami tego typu miałem nie dużo do czynienia, ale najmilej wspominam biuro nieruchomości RE/MAX. Naprawdę jest w czym wybierać. Aż ciężko podjąć ostateczną decyzję. Polecam każdemu, kto ma problem z wyborem nieruchomości. Firma potrafi również odpowiednio doradzić.
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Postautor: ReginaSikorska » 3 gru 2015, o 12:37

Witam. Mam swój ranking biur nieruchomości. Pierwsze miejsce zajmuje firma wskazana przez mojego przedmówcę. Konkurencyjne ceny, a także atrakcyjna oferta zdecydowanie plasują tą firmę na czele wszelkich rankingów. Dysponują domami dosłownie dla każdego. Jak zobaczyłam ich spis nieruchomości to aż mnie zamurowało. Wszystko starannie posegregowane. Pracownicy firmy są świadomi najmniejszych szczegółów. Firma jest godna polecenia.
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Postautor: Gofrownica2002 » 3 gru 2015, o 14:22

To ja również włączę się do dyskusji. W przyszłości, w sytuacji kupna następnego domu nie wyobrażam sobie kontaktu z innym biurem, jak z REMAX. Ciężko wyrazić słowami, jak pomocni są agenci nieruchomości zatrudnieni w tej firmie. Zawsze dostępni, zawsze obeznani w temacie. Najważniejszy jest jednak fakt, że oni są po prostu ludźmi, a nie hienami nastawionymi wyłącznie na własny zysk. Szczerze doradzają, lub jeśli to konieczne, odradzają w sytuacji kupna nieruchomości.
Awatar użytkownika
Gofrownica2002

Wróć do Męska loża

Forums Bottom