Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Jak lokalizować i nie dać się podsłuchać i podejrzeć?

Postautor: siostraAntonia » 15 sty 2016, o 08:54

Pytanie tak jak w temacie, ale już spieszę z wyjaśnieniami. Potrzebuję urządzeń wskazujących lokalizację, a także takich, które zapobiegną temu, że ktoś mnie podsłucha, albo zamontuje działającą kamerę w moim otoczeniu. Mniejsza o to, w czym dokładnie rzecz. Po prostu doradźcie mi jakich urządzeń użyć, aby odniosły one zamierzony skutek w postaci mojego bezpieczeństwa. Czekam na propozycje.
Awatar użytkownika
siostraAntonia

Postautor: GeorgeD » 15 sty 2016, o 09:27

Bardzo zagadkowy temat ale spróbuję pomóc. Pierwszym urządzeniem, które będzie ci potrzebne to lokalizator. Jak już go zakupisz, wystarczy że zamontujesz go w odpowiednim miejscu, nie widocznym dla osoby lokalizowanej i wszystkie informacje będą przesyłane na wybrane przez ciebie urządzenie. Jest to bardzo proste. W sprawie drugiej sprawy niech wypowie się kto inny, bo nie jestem specjalistą w tej dziedzinie.
Awatar użytkownika
GeorgeD

Postautor: setny99 » 15 sty 2016, o 11:11

Kolega przede mną wyjaśnił ci w czym rzecz jeżeli chodzi o lokalizację, to ja ci wyjaśnię o co chodzi w bronieniu się przed inwigilacją. Słuchaj, najprośniej mówiąc kup jedno z tych urządzeń http://www.mojszpieg.pl/wykrywacze-kamer-i-podsluchow. Po jego zamontowaniu będzie ono zakłócało sygnał wszelkich kamer i podsłuchów zamontowanych w twoim otoczeniu. Powinno to zapewnic ci nalezyte bezpieczeństwo. Daj znać jak wszystko się udało i w razie problemów pisz, pomogę.
Awatar użytkownika
setny99

Postautor: siostraAntonia » 15 sty 2016, o 11:29

Dziękuję za bardzo dokładne wyjaśnienie. Rozejrzę się w ofercie tego sklepu, bo jest bardzo interesująca. Myślę, że z montażem nie będę mieć problemów, bo odziedziczyłam po swoim tacie żyłkę majsterkowicza. Myślę tylko gdzie ukryć lokalizator, ale w bagażniku auta powinno być w porządku. Oby to wszystko zdało egzamin, bo to prawdziwa inwestycja w sprzęt.
Awatar użytkownika
siostraAntonia

Wróć do Świat elektroniki i komputerów

Forums Bottom