Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Samodzielny montaż dachu

Samodzielny montaż dachu

Postautor: BrunonJasiecki » 16 lut 2016, o 07:42

Za dwa tygodnie zamierzam położyć dach w moim domu. Mam trochę doświadczenia w budowlance, ale raczej amatorsko. Zastanawiam się czy dam radę samodzielnie położyć dach wg wskazówek udzielonych przez fachowca. Jak myślicie warto podejmować się takiej roboty?
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Samodzielny montaż dachu

Postautor: literatka » 16 lut 2016, o 10:09

Wielki podziw dla ciebie, że chcesz się w ogóle tego podjąć. Sądzę jednak, że powinieneś dać sobie spokój. Roboty i poprawek może być zdecydowanie zbyt dużo, jeśli okaże się, że ci nie poszło. Daj zarobić fachowcom, którzy zrobią to za pierwszym razem zawodowo.
literatka

Samodzielny montaż dachu

Postautor: GeorgeD » 16 lut 2016, o 11:46

Pracuję w dekarstwie od kilkunastu lat i wiem, że szczególnie z montażem blach trapezowych nie jest wcale tak łatwo. To sporo pracy, która wymaga umiejętności i zachowania nawet najdrobniejszych szczegółów. Ta praca tylko na pierwszy rzut oka wydaje się dość prosta, jeśli ktoś patrzy z dołu.
Awatar użytkownika
GeorgeD

Samodzielny montaż dachu

Postautor: ozorek » 16 lut 2016, o 14:17

Kolega ma zupełną rację. Daj sobie spokój z montażem. Lepiej skup się na wyszukaniu dobrego towaru w dobrej cenie. Tutaj możesz sporo zaoszczędzić, tym bardziej jeśli skorzystasz oferty sklepu ze strony http://www.dachstal.pl/oferta-blachodachowka/ . Oferują blachę na dach w bardzo dobrej cenie i w tym się specjalizują.
ozorek

Samodzielny montaż dachu

Postautor: zegarowa » 16 lut 2016, o 15:14

Potwierdzam, że to bardzo dobry sprzedawca, który wiele razy dostarczał towar do mojej firmy. Polecam zarówno towar jak i montaż robiony przez fachowców z tej firmy.
zegarowa

Wróć do Remonty, wnętrza, ogrody

Forums Bottom