Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Małe targi branżowe

Małe targi branżowe

Postautor: BrunonJasiecki » 11 kwie 2016, o 02:40

Jestem przedstawicielem małej spółdzielni pszczelarskiej, która jednak ma swoje sukcesu w hodowli pszczół i sprzedaży miodu. Szczególnie ta druga kwestia jest mi bliska. Organizuję wraz z kolegami targi, gdzie chcemy zaprezentować to co najlepsze, czyli nasz polski miód. Chciałbym zaangażować profesjonalne osoby do obsługi takich targów. Polecicie kogoś/
Awatar użytkownika
BrunonJasiecki

Małe targi branżowe

Postautor: DroN1994 » 11 kwie 2016, o 03:13

Faktycznie twoja branża jest bardzo specyfincza i wymaga sporej reklamy. Ja mogę ci polecić usługi sprawdzonych hostess z Warszawy, które mi już pomogły w wielu imprezach zbiorowych. Są to osoby zatrudnione przez agencję Hostamo, która działa na rynku już od kilku lat.
Awatar użytkownika
DroN1994

Małe targi branżowe

Postautor: ReginaSikorska » 11 kwie 2016, o 04:35

Potwierdzam i polecam. Tam są najlepsze osoby na taką imprezę. Doświadczenie targowe mają bardzo duże, więc pomogą nie tylko w organizacji, ale także i prezentacji poszczególnych produktów. Dobra hostessa to przepustka do sukcesu całej imprezy.
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Małe targi branżowe

Postautor: detektyw » 11 kwie 2016, o 05:48

A ja dodam jeszcze, żę dobry produkt też się liczy. Ale polski miód jest uznawany na świecie za jeden z najlepszych, więc sukces w tym przypadku jest bliski.
detektyw

Małe targi branżowe

Postautor: zegarowa » 11 kwie 2016, o 08:03

Największe agencje hostess są w stanie obsłużyć każdą imprezę, bez względu na branżę, liczbę osób, które uczestniczą w imprezie i skąd one pochodzą. Oprócz takiej działalności prowadzą także bezpośrednio z nią powiązane sprawy modelingu, czy konferansjerki.
zegarowa

Wróć do Życie zawodowe

Forums Bottom