Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Nasze życie, nasza zmiana

Postautor: winnyOcet123 » 13 kwie 2016, o 05:04

Cześć Wam.. Wraz z żoną chcemy się podjąć poważnej zmianie i chcemy ogólnie wziąć się za swój wygląd i nasz styl życia. Oboje jesteśmy przed 30tką, a mamy nadwagę i problemy zdrowotne. Szukamy teraz dobrego miejsca, najlepiej takiego, gdzie można zacząc od postaw. Jesteśmy z Poznania.. może pomogłoby nam skorzystanie z usług jakiegoś polecanego trenera personalnego.. Sam już nie wiem. Co Wy na to?
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Postautor: DroN1994 » 13 kwie 2016, o 06:35

Według mnie trener personalny to doby pomysł, nie ma co samemu zaczynać i ogarniać temat, bo możecie sobie zrobić krzywdę albo w najlepszym przypadku zrazić się do tego sportu itp. Poszukajcie tutaj: http://idenatrening.pl/trening-personalny-poznan/ tam znajdziecie możliwość skorzystania z usług trenerów personalnych z Poznania, zapisać się na trening itp.. świetna opcja jak zaczynacie.
Awatar użytkownika
DroN1994

Postautor: GeorgeD » 13 kwie 2016, o 08:12

A może na początek wystarczą Wam porady dietetyka online, wiecie tego typu rzeczy. Poszukajcie poedstawowych informacji, nauczcie się podstaw i dopiero idźcie do specjalisty, żeby Was doszlifował. Jak nie będziecie umieć nic, to naprawdę będzie dluuuga droga przed Wami.
Awatar użytkownika
GeorgeD

Postautor: addriola » 13 kwie 2016, o 10:11

A tam, od razu długa droga itp. ja gratuluję decyzji i życzę jak najlepiej. Wydaję mi się, że dacie radę, a jak macie jeszcze siebie we dwoje do wsparcia itp.. no to można tutaj mówić o dużym potencjalne na zmiany. W końcu wsparcie i obecność drugiej osoby jest bardzo ważna ;)
addriola

Postautor: winnyOcet123 » 13 kwie 2016, o 10:53

Dziękuje za ciepłe słowa i ogólnie pomoc! Mamy zamiar się wspierać i dać radę.. dziękuję Wam w imieniu swoim i żony, pzodrawiamy!
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Wróć do Zajęcia w czasie wolnym

Forums Bottom