Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Wydłużenie seksu. Czy to mozliwe?

Postautor: winnyOcet123 » 29 gru 2015, o 04:34

Od zawsze maksimum moich mozliwosci w łożku nie trwało zbyt długo. Seks z moją żoną trwa krótko i nie przynosi oczekiwanej przyjemnosci, dlatego jestesmy oboje zdeterminowani, aby cos z tym zrobic. Od zawsze marzy się nam bardzo długi stosunek płciowy, dlatego zgłaszamy się do was doświadczonych forumowiczow z prośba o porady w tym temacie.
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Postautor: ReginaSikorska » 29 gru 2015, o 05:30

Dobrze robicie, problem ten należy wyeliminowac jak najszybciej, a drog do tego jest wiele. Najprostszą są masaże różnych cześci działa, nie tylko członka. Na ludzkim ciele znajduje się wiele punktów, które mają wpływ na osiąganie orgazmu i regularne ich stymulowanie poprawi znacząco działanie przyrodzenia. Spróbujcie sami.
Awatar użytkownika
ReginaSikorska

Postautor: GeorgeD » 29 gru 2015, o 07:48

Ja od razu poszedłem w farmaceutyki. To najpewniejsza metoda, a zależało mi na czasie, dlatego od razu zgłosiłem się do lekarza a pozniej do apteki i rozpoczalem przyjmowanie leku. Nie jest to uporczywe, tabletki nie wywołują skutków ubocznych, a efekty są bardzo dobrze widoczne już po krótkim czasie.
Awatar użytkownika
GeorgeD

Postautor: winnyOcet123 » 29 gru 2015, o 10:11

I dziś już nie masz tych problemów? Nam właśnie zalezy na bardzo szybkiej eliminacji problemu i wzrostu czasu stosunku do normalniejszych wartosci. Masaze stosujemy od jakiegos czasu i chyba teraz zastosujemy się do zalecen jakiegos lekarza.
Awatar użytkownika
winnyOcet123

Wróć do Męska loża

Forums Bottom