Ekstermalnie i bez ogródek. Czy podejmiesz się wyzwania?

Menu Statistics
Right Bottom
Forums

Pomożecie mi udekorować tort na urodziny

Postautor: DroN1994 » 5 sty 2016, o 06:55

Serwus! Muszę przygotowac tort na urodziny mojej córki. Nie chcę kupować w cukierni, bo ceny przyprawiają mnie o zawrót głowy. Moja córka wymyśliła sobie tort w stylu lalek barbi i nie chce słyszeć o niczym innym. Macie może jakieś wskazówki lub pomysły jak coś takiego przygotować?
Awatar użytkownika
DroN1994

Postautor: siostraAntonia » 5 sty 2016, o 09:13

No powiem Ci, że podziwiam Cię za odwagę. Ja bym się nie porwała na coś takiego. Musisz się przede wszystkim zorientować, gdzie kupisz lukier o plastycznych właściwosciach w swoim mieście. Z takiego materiału będzie Ci o wiele łatwiej zrobić bajkowy tort dla córki.
Awatar użytkownika
siostraAntonia

Postautor: DroN1994 » 5 sty 2016, o 11:45

Nawet nie wiedziałem, że jest coś takiego jak plastyczny lukier. Wydawało mi się, że jedynym rozwiazaniem będzie masa marcepanowa i barwniki nadające się do spożycia. Muszę się zorientować, jak wygląda przygotowanie tortu z takiego lukru.
Awatar użytkownika
DroN1994

Postautor: sławojka775 » 5 sty 2016, o 14:20

Proponuje odwiedzić najpierw dobry sklep i kupić wszystkie potrzebne produkty i akcesoria. Polecam Słodką Pasję, bo tam dostać można zwykle wszystko. Dobrym pomysłem bedzie też obejrzenie kilku filmów na YT, by zobaczyć, jak się wykonuje bajkowe torty lub dekoracje ciast i deserów. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Trzeba tylko odrobinę pocwiczyć.
Awatar użytkownika
sławojka775

Postautor: DroN1994 » 5 sty 2016, o 14:59

Chyba masz rację. Już zamówiłem wszystko, co mi niezbędne i jak tylko odwiedzi mnie kurier podejmuję wyzwanie. Trzymajcie za mnie kciuki, bo naprawdę będą mi potrzebne. W przyszłym tygodniu pochwalę się efektem :)
Awatar użytkownika
DroN1994

Wróć do W Hyde Parku

Forums Bottom